1

Temat: Yeaah.. mam 6 numer... ale co sie nawku... ;(

No wlasnie.. niby gazetke dostalem, ale stresu co nie miara.. Wpadam rano do mojego zaprzyjaznionego kiosku w ktorym sympatyczna Pani odklada mi RCT, a tu zonk - Pani dzisiaj RCT nie otrzymala.... No to ladnie sie znerwowalem.. Biegiem do najwiekszego kiosku w okolicy, zagaduje sprzedawce o RCT - na szczescie powiedzial ze ma... Odetchnalem z ulga.. zamienilem z Panem dwa zdania - podobno normalnie dostawal okolo 10 egzemplarzy i wszystkie schodzily mu na pniu - dzisiaj dostal JEDEN ktory mialem szczescie zdobyc ja... Wychodzac ze sklepu uslyszalem tylko jak jakis koles pytal o RCT... biedak...

No i wlasnie nie wiem co tym wydawca chce osiagnac.. naprawde sie zdenerwowalem dzisiaj... chca mnie zmusisc do prenumeraty czy do co tygodniowego maratonu po kioskach w calym miescie o 6 rano?? Az sie boje pomyslec co bedzie z numerem w ktorym znajdzie sie plyta podwoziowa.. pewnie rozni sprytni 'modelarze' rowniez beda sie starac o ten numer. Pol biedy jak nie dostaniemy numeru z elementem ktory mozemy dokupic gdzies w sklepie modelarskim... lozyska, paski, nawet karoseria... Ale z podwoziem bylby problem... Zobaczymy co bedzie za dwa tygodnie... a pozniej juz co tydzien...
Dziesiejszy numer prawie tak samo biedny jak poprzednie ;] Walek, dwa koleczka, dwa zatrzaski jedna tulejka ;]

pozdrawiam

Share

2

Odp: Yeaah.. mam 6 numer... ale co sie nawku... ;(

ehh a ja lada dzien(przesle linka na allegro)skoncze kupowac to .......drogie cacko. Poszukam   w sklepach moze bedzie jakis tanszy ze podobnymi osiągami samochód ehh;(;(

http://img263.imageshack.us/img263/7786/sygnaturkane3.gif

Share

3

Odp: Yeaah.. mam 6 numer... ale co sie nawku... ;(

ehh, wiedziałem, że tak to się skoŃczy... napisalem o tym dawno juz do wydawcy ponieważ to przewidziałem.. i tak jak odpowiadali mi na wszystkie maile tak na tego nie chcą chociaz już wysyłalem pare razy..... żałosne


aha i tak jak mówisz... ta płyta podwoziowa to jak ktos to dostanie to naprawde bedie miał farta... to taka płytka BARDZO się opłaca w gazecie... a na kawałki przecież jej nie polamią

4

Odp: Yeaah.. mam 6 numer... ale co sie nawku... ;(

Kurcze zaraz w jakis stres mega popadne i spac po nocach nie bede mogl.. zastanawiam sie czy nie klepnac do wydawnictwa maila czy sie nie da zaprenumerowac tylko nastepnych trzech numerow... albo nawet do konca do 14 tak jak bylo w kuponie prenumeraty... Nosz kurde co za ludzie... naciagaja w sumie nas na taka kase to jakies wsparcie by sie z ich strony przydalo.. chociazby mozliwosc kupowania pojedynczych numerow wysylkowo... blah.. A tak to moge sobie kupic 89 numerow bez podwozia za prawie 4000pln i powiesic je na choince... To podwozie jest chyba nie do dostania nawet w modelarskich bo ten model juz chyba z produkcji wyszedl...

Share

5

Odp: Yeaah.. mam 6 numer... ale co sie nawku... ;(

no to idźcie do empiku.. tam to mają jeszcze pierwsze numery... napewno dostaniecie

Share

6

Odp: Yeaah.. mam 6 numer... ale co sie nawku... ;(

pewnie.. pierwsze to leza.. bez problemu wszedzie... ale co bedzie z 9.. nie byl bym taki pewien czy bedzie dlugo lezal w empiku.. nic to.. pozyjemy zobaczymy.

Share

7

Odp: Yeaah.. mam 6 numer... ale co sie nawku... ;(

a ja myśle że będzie.. bo coraz więcej  osób rezygnyje z kupowania... a do empików  przychodzi więcej gazetek wink

Share

8

Odp: Yeaah.. mam 6 numer... ale co sie nawku... ;(

Ja w Empiku niestety nie dostałem. Musiałem poszukać gdzieindziej, ale w koŃcu kupiłem nr 6. Tylko mam obawy, że z nr 9 będzie problem.

Share

9 (edytowany przez luki 2005-10-20 13:36:46)

Odp: Yeaah.. mam 6 numer... ale co sie nawku... ;(

pszepraszam

wyszedł juz 6nr RCT  yikes yikes

Share

10

Odp: Yeaah.. mam 6 numer... ale co sie nawku... ;(

jo, wczoraj wyszedl.

Share

11

Odp: Yeaah.. mam 6 numer... ale co sie nawku... ;(

no to dlaczego nie ma opisu na tej stronie

Share

12

Odp: Yeaah.. mam 6 numer... ale co sie nawku... ;(

bo autor jeszcze nie kupił big_smile - dostawy nie było tongue

13 (edytowany przez luki 2005-10-20 18:49:20)

Odp: Yeaah.. mam 6 numer... ale co sie nawku... ;(

aaaaaaaaaa  tongue mi przed chwilą tata przywiózł 6 nr. smile
fajny ten lupo co jest w gazetce

Share

14

Odp: Yeaah.. mam 6 numer... ale co sie nawku... ;(

nie ma jeszcze 6 numeru ponieważ to nie jest oficjalna strona RCT i nie pracuję dla Hachette (całe szczęście) .. Stronę tą stworzyłem z pasji i chęcią zainteresowania oraz pomocy szerszej liczbie osób - cóż niestety z każdym dniem zastanawiam się czy warto się temu poświęcać i wydawać pieniądze na dosłownie żenujące usługi w/w firmy.

15

Odp: Yeaah.. mam 6 numer... ale co sie nawku... ;(

haha wy mysleliscie ze to oficjalna strona rct!!ROFTL to ze quadric nie ma po prostu  czasu to nie znaczy ze odrazu macie wpadac w panike ze nie ma 6 numeru!! Ale az dziwne ze nie ma ofizjalnej strony RCT. Probowaliscie juz zapewne wchodzic na radiocontroltuning.pl albo com hehee

http://img263.imageshack.us/img263/7786/sygnaturkane3.gif

Share

16

Odp: Yeaah.. mam 6 numer... ale co sie nawku... ;(

Nie wiem czemu macie tyle prolemu z dostaniem gazety ja na swoim osiedlu mam znajomego który prowadzi kiosk zamówiłem zeby mi prenumerował w kiosku i bez żadnych problemów on dostaje każdy numer.

Share

17

Odp: Yeaah.. mam 6 numer... ale co sie nawku... ;(

witam
u mnie w empiku to po 10 numerow leży i nikt nie bieże a póżniej sklep wysyła do zwrotu cool

Share

18

Odp: Yeaah.. mam 6 numer... ale co sie nawku... ;(

witam wszystkich przyjaciół BMW! Jestem nowy i mam nadzieje że będę do koŃca z wami,ja załatwiłem sprawe tak że kobitka w kiosku(kolorter w centrum krakowa) odkłada mi nr. do tkz. TECZKi,wiec nie musze sie martwic ze zniknie,albo nie bedzie.Wydawnictwo robi prosty nr.najpierw sprzedaje marne elementy i patrzy kto wytrwa dalej,dopiero pozniej bedzie zalaczalo kolejne elementy(drozsze)dlateog dobrze jest pokombinowac by ktorys kiosk wam to odkladal.Wiele nie chce(czego nie rozumiem)ale na pewno sie trafi.POZDRO    jezeli chcecie sie podzielic ze mną jakimiś info lub po prostu adresem lub nr GG moj 1320508 to zapraszam.
karton

Share

19

Odp: Yeaah.. mam 6 numer... ale co sie nawku... ;(

apropo Empiku... ostatnio widziałem Radiocontrol z Subaru 4 numer....  tongue... ale RCT nie widziałem   sad...  big_smile

WAZAP   tongue:P:P:P  big_smile:D

Share

20

Odp: Yeaah.. mam 6 numer... ale co sie nawku... ;(

W moim mieście było podobnie. RCT nr 6 i 7 w Empiku nie dostałem.

Share

21

Odp: Yeaah.. mam 6 numer... ale co sie nawku... ;(

Ja tam wszystkie numery kupuje w empiku w krakowie...tam zawsze numery sa w ten dzien co powinny:cool:

Share

22

Odp: Yeaah.. mam 6 numer... ale co sie nawku... ;(

quardic mozesz zamknąc ten temat bo to juz jest bez sensu gadanie jak to ktos zdobyl numer RCT!! mad

http://img263.imageshack.us/img263/7786/sygnaturkane3.gif

Share

23

Odp: Yeaah.. mam 6 numer... ale co sie nawku... ;(

hehehe co ty ... mam sie z czego pośmiać smile nie no ale na serio to naprawde mozecie pisac o czym chcecie tylko jak to zacznie się już 10 razy powtarzać w 10 różnych postach to sie zdenerwuje..