1

Temat: Nazwa lub model ładowarki do nadajnika z kolekcji BMW M3 GTR

Tak jak w temacie "Nazwa lub model ładowarki do nadajnika z kolekcji BMW M3 GTR" ewentualnie jakie ma napiecie 12V chyba co? bo jak tak to byle jaki zasilacz 12 V wystarczy jezeli mam alkaline baterie smile

Share

2

Odp: Nazwa lub model ładowarki do nadajnika z kolekcji BMW M3 GTR

Chyba nie można podłączyć zwykłego zasilacza 12V. Musi to być specjalna ładowarka z rezystorem (nazwa i model podana jest w instrukcji nadajnika), ponieważ gniazdo w nadajniku jest podłączone do zacisków aku tylko poprzez diodę i podłączając zwykły zasilacz popłynąłby za duży prąd. Najlepiej wyjąć aku i ładować w automatycznej ładowarce. Przynajmniej będzie pewność, że aku prawidłowo się naładują (przeładowanie i niedoładowanie jest szkodliwe dla ogniw Ni-MH).
W żadnym wypadku nie podłączaj jakiejkolwiek ładowarki do baterii mad . Tylko i wyłącznie do akumulatorów.

Share

3

Odp: Nazwa lub model ładowarki do nadajnika z kolekcji BMW M3 GTR

Spoko... ja tez mysler ze w zwyklej lepiej na 14h smile hihi  bynajmniej w mojej tak jest smile

Share

4

Odp: Nazwa lub model ładowarki do nadajnika z kolekcji BMW M3 GTR

Najlepiej mieć automatyczną, sama wie ile czasu ma ładować, a przy tym ładuje dość dużym prądem - 1A i przez to b. szybko ok. 2h.

Share

5

Odp: Nazwa lub model ładowarki do nadajnika z kolekcji BMW M3 GTR

A tam nie pisze w tej ksiazecze jaki model i jaka marka tylko ze ma byc do akumulatorkow hmm

Share