Temat: rozrusznik

WITAM
Ej nie wiecie czy można gdzieś kupić do naszego modelu automatyczny rozrusznik
tzn.wmontowany w model odpalany pilotem

Share

2

Odp: rozrusznik

hehe fajnie to nazwałeś. to się nazywa rotostart. Ja mam zamontowany, można było kupić w rc abc ale ja ostatni kupiłem xD

Share

3

Odp: rozrusznik

ale nie można go dostać gdzie indziej; i ile kosztuje?

Share

4

Odp: rozrusznik

nie, kosztowało 39 zł. ale do tego trzeba było kupić "wiertarkę" ze 160 + pakiet + ładowarkę.

Share

5

Odp: rozrusznik

39zł za backplate pod roto ? Tanio big_smile
A widzieliscie jak Ofna MBX jest odpalana ? Ma scianke pod roto tyle ze otwor na walek jest po drugiej stronie, pod ten otwor jest podlaczony silnik, a pod swiece kabelek, do tego koło spojlera jest gniazdko, wklada sie wtyczke od pakietu i odpala big_smile Sciagasz i jedziesz big_smile

HPI Savage X SS Brushless HK2370kV + HK150A
GS CL-1 PRO Team Kit Brushless Turnigy 2400kV + HK150A
Asso TC5R + Novak XBR 8.5T

Share

6

Odp: rozrusznik

Panowie wie ktoś gdzie można kupić taki  rotostart jak nasz lub elektryczny do naszego BMW?? bo jak naprawiłem silnik i już miał odpalać to ta gówno sprężynka pękła -_-

Share

7

Odp: rozrusznik

kubex ja ma do sprzedania nowy nie używany numer 72 z szarpanką. Zagadaj na gg 5835925 do się napewno dogadamy :]

Share

8

Odp: rozrusznik

heh jednak zdolności modelarskie sie przydają powiem wał że łatwo nawet naprawic ta sprężynke wystarczy ją trochę ponagniac tak by potem weszła w to gniazdko i zalać to małe kółeczko w którym siedzi ja zalałem to butaprenem wymieszanym z kropelka

Share

9

Odp: rozrusznik

daje ci  2 dni jazdy z czymś takim tongue

Share

10

Odp: rozrusznik

i wykrakałeś -__- za kare wpadnie do ciebie kilku 2 metrowych kolegów a tak na pawdę to z takim metalem z jakiego stworzona jest ta sprężynka się nie spotkałem hmm mi to pękło  w łapie ;/

jak przeszukiwałem sklepy modelarskie to znalazłem kilka silników 12 też na szarpankę (tak mi się zdaje) i czy te szarpanki nie pasowały by do naszego ??

Share

11

Odp: rozrusznik

kubex napisał/a:

z takim metalem z jakiego stworzona jest ta sprężynka się nie spotkałem hmm mi to pękło  w łapie ;/

tą sprezyne trzeba wybigać na gorąco, choc ja swoją bez problemu wygiełem na zimno

HPI Savage X SS Brushless HK2370kV + HK150A
GS CL-1 PRO Team Kit Brushless Turnigy 2400kV + HK150A
Asso TC5R + Novak XBR 8.5T

Share

12

Odp: rozrusznik

kubex już ci na gg mówiłem że w naszym silniku mamy o wiele większy ten sześciokąt więc szarpanki nie kupisz

Share