Temat: Pomocy mam problem

mam problem musze odpalac moje BMW na podstawce poniwaz wszystke kola od razu sie kreca i nie wiem dlaczego tak sie dzieje,Prosze was pomocy

Share

2

Odp: Pomocy mam problem

Wystarczy poszukac na forum.
Przyczyny:
1.Źle wyregulowany silnik.
2.Źle wyregulowany trymer serwa przyspieszenia .

Share

3

Odp: Pomocy mam problem

szukalem na forum ale nie nic znalazlem a jak wyregulowac  trymer serwa przyspieszenia??

Share

4

Odp: Pomocy mam problem

Rebcior napisał/a:

szukalem na forum ale nie nic znalazlem a jak wyregulowac  trymer serwa przyspieszenia??

Na aparaturze masz taki suwak po lewej stronie manetki gazu i nim możesz regulować obrót serwa w stosunku do położenia neutralnego. Pamiętaj, żeby wszystkie ustawienia cięgien w modelu (szczególnie ustawienie orczyka) robić na neutralnym położeniu trymera (suwak na środku), bo inaczej zabierasz sobie możliwość regulacji w jedną stronę.
A co do wysokich obrotów, to w pierwszej kolejności wyregulowałbym silnik (obroty biegu jałowego i skład mieszanki przy niskich obrotach - masz do tego 2 śrubki w gaźniku)

Share

5

Odp: Pomocy mam problem

Prosiłbym autora temutu o nadawanie im bardziej wymownej treści bo "Pomocy mam problem" niewiele mówi, proszę pisać na przykład: w XYZ nie działa ABC, albo chociaż z czym jest problem smile

Pozdrawiam Quadric

6

Odp: Pomocy mam problem

wiesz co masz nie tak????
sprawdz sobie koszyk sprzegla bo moze go za mocno dokreciles do walu..
sprobuj to poluzowac i odpalicc
pozdro..

Share