Temat: numer 20

witam wszystkich.mamy kolejny numer bismarcka a w nim kolejne elementy do statku-dwa elementy środkowego odcinka pokładu i zakoŃczenie pokładu rufowego oraz w gazecie była kolejna informacja od HACHETTE

Szanowni PaŃstwo
Informujemy iż w numerze 21 kolekcji BISMARCK dołączony zostanie kupon zamówienia napędu i zdalnego sterowania.

Przypominamy że w przypadku wszelkich pytaŃ i reklamacji w sprawie prenumeraty lub zamówieŃ numerów archiwalnych prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta pod numerem telefonu (067) 210 86 50 od poniedziałku do piątku w godzinach 8-18

                                                 Z poważaniem Kolekcja Hachette

tak sobie myśle i myśle i chyba nie będe zamawiał napęd-mam autko który dobrze (powiedzmy-jeszcze musze go dostroić) jeździ a statek to postawie sobie na półce pod szkłem.znając siebie jakbym go póścił popływać to napewno by poszedł na dno tak jak to zrobił Titanic.pozdrawiam wszystkich słonecznie i z usmiechem na twarzy

Share

2

Odp: numer 20

hehe ale titanic był stalowy a ten model jest drewniany więc tak łatwo nie zatonie tongue ... a ten napęd to jest silnik spalinowy? bo juz nie pamiętam :>

3

Odp: numer 20

elektryczny.

Share

4

Odp: numer 20

własnie quadric-elektryczny.ostatnio próbowałem sobie wyobrazić czy dało by tam do kadłuba wstawić spalinówke (w sumie to w kadłubie jest dużo miejsca i silnik od BMW by napewno wszedł tylko że musiał by leżeć) z przodu dało by sie zbiornik i tylko trzeba by było wymyśleć zeby silnik z wałem śrubowym połączyć-to by było git,a spaliny wydobywałyby sie kominem.pozdrawiam

Share

5

Odp: numer 20

są takie silniki spalinowe do statków.

Share

6

Odp: numer 20

joe_zavala napisał/a:

a spaliny wydobywałyby sie kominem.pozdrawiam

Hehe model bardziej realistyczny xD

HPI Savage X SS Brushless HK2370kV + HK150A
GS CL-1 PRO Team Kit Brushless Turnigy 2400kV + HK150A
Asso TC5R + Novak XBR 8.5T

Share