Temat: numer 3 - ??

Kurde .. widział ktos nr 3 w kioskach? W trójmieście nigdzie nie ma... Powinno już dawno byc od conajmiej środy - a tu kupa.

2

Odp: numer 3 - ??

Ja widziałem w kiosku w Auchan - komorniki, ale chyba nie decyduje się na dalsze zbieranie

Share

3

Odp: numer 3 - ??

no ja tak jak pisałem.. kupi jeszce moze ten 3 i 4 i zobacze co dalej...

4

Odp: numer 3 - ??

niestety 3 brak w kioskach...

Share

5

Odp: numer 3 - ??

Zdobyłem 3 numer. Jest on dosyć ciekawy a mianowicie wynika z tego że wydawnictwo zmnijeszyło cenę neutral Pierwszy raz się z czymś takim spotykam

Cena gazetki miała być 19,95 .. Da się to zauwsażyc w poprzednich prenumeratach, informacjach itd.... a teraz ide do kiosku a tu cena 15,95 neutral

Zagladam do gazetki a tam oferta prenumeraty i wszystkie ceny niższe i napisane jak byk, że gazetka będzie kosztowac 15,95. Na stronie Amercom'a da sie również przeczytac, apropo pilota, że będzie w cenie 15,95. Co o tym sądzicie?


Natomiast w samej gazetce zmajdziemy oponę oraz amortyzator do złożenia(raczej wygląda jak zabawka) a także .... film z odcinkiem programu Monster Garage...

Nie widziałem takiego w TV neutral Ale moze mi przeleciało... Na pierwszym planie są 2 grupy: dzieciaki które budują gokarta z wózka sklepowego oraz kolesie którzy robią monster trucka z forda gt - lol

w międzyczasie jest mnostwo reportaży o ludziach niezwiazanych z programem ale zainspirowanych nim , którzy stworzyli swoje własne monstra: znajdziemy kolesia który robi zwierzęta, jakiś mroczny karawan neutral, olbrzymiego smoka który zieje ogniem, pojazdy robale i mnóstwo innych. Ja akurat jestem fanem programu Monster Garage więc był to dla mnie dosyć ciekawy i fajny dodatek do gazetki.

A sama gazetka chyba najbardziej obszerna ze wszystich. Znajdziemy opis kolejnego sławnego MT BigFoot, Terenowego rovera, mitsubishi pajero i inne. Plus do tego wszystkiego dali jeszcze segregator (i tu mała dygresja - albo moj był troche rozwalony albo też trzeba sobie go złożyć tongue )

Pozdrawiam


http://www.amercom.com.pl/images/monster/nr3M.jpg

6 (edytowany przez BMW 2006-08-14 23:24:01)

Odp: numer 3 - ??

fajnie ze staniało smile może dasz na galerie jakies fotki??

P.S

Ja jutro dodam jak wyglada  bmw po 46 numerze smile a przed chwilą do akcesorii dodałem rury wydechowe do karoseri (atrapy tongue ) i nasz model ( bez karoseri w domowych warunkach big_smile) w galerii.( Do galeri wchodzi sie przez przycisk TUNING big_smile)

Share

7

Odp: numer 3 - ??

Nic dziwnego, że staniało skoro model jest tak kiepsko wykonany. Nie opłaca się tego zbierać. Nasza beemka jest najlepsza wink Chętnie sobie obejrze fotki po 46 numerku naszego pisemka. Mi dopiero jutro wyślą kolejną wysyłkę w której powinny się znależć numery od 39-46. Tłumaczyli się, że byli na urlopach. Same ściemy jak zwykle

Share

8

Odp: numer 3 - ??

hehe, ja się postaram dowiedzieć apropo WMC... z Hachette juz nie rozmawiam bo mnie niefajnie potraktowali

9

Odp: numer 3 - ??

dobra już dodałem zdjęcia do galeri. big_smile

Share

10

Odp: numer 3 - ??

zarzuciłem nowe foty WMC http://rct.goblix.pl/gallery.php?cid=6

11

Odp: numer 3 - ??

Ja mam nr 1-3 myslalem ze bede zbieral ale nic hmm jak ktos chce kupic to prosze o kontakt

Share