1

Temat: Malowanko

Zaczął już ktoś z was malować karoserie swojego pojazdu ??

Share

2

Odp: Malowanko

nie...ja raczej wymieniam na nissana 350z:) a bmw to zeby sie nauczyć malować:) karoseria mam tyko wycietą.

Share

3

Odp: Malowanko

no ja już skoŃczyłem malować swoją karoserię. Efekt jest po prostu niesamowity. Użyłem metalicznej niebieskiej farby. Wkrótce wstawię fotki. Mam pytanko. Czy w tej drugiej karoserii jaką dostaniemy mają być prawdziwe światła bo już nie pamiętam

Share

4

Odp: Malowanko

Eee swiatla i neony to gdzies tam pod koniec powinni nam dac ;] Pokaz ta bude pomalowana ;] A jak sobie poradziles bez naklejek zabezpieczajacych na szyby itp?

Share

5

Odp: Malowanko

męczyłem się obklejaniem zwykłą taśmą, zrobiłem nawet foty ale są kiepskiej jakości mogę je teraz wstawić. Wieczorkiem wstawię już pomalowaną budę z lusterkami i spojlerem.

Share

6

Odp: Malowanko

no wstawione ale słabo widać bo robiłem komem przy sztucznym świetle. Pomalowaną karoserię zrobię cyfrówką

Share

7

Odp: Malowanko

W karoseriach firmy hpi dodają folie na szyby wink

Share

8

Odp: Malowanko

Kupiłem, aerograf oraz gaz pędny bo kompresr to za duzy wydatek jak na jedne malowanie, ale brakuje mi jeszcze reduktora gazu do owego gazu pędnego. Wiecie może gdzie można takie coś kupić lub znacie może jakąś stronkę??? Z góry dzięki za pomoc.

Share

9

Odp: Malowanko

maluje bmw ale niemam pomysłów jak ktos ma to przysyłajcie na e-mail molo666@onet.eu za przysłanie wielkie dzięki

Share

10 (edytowany przez placek555 2007-01-19 16:27:57)

Odp: Malowanko

to bmw to m3 bede wdzięczny za projekty bo startuje w konkursie

Share

11

Odp: Malowanko

Witajcie doradzcie mi na jaki kolor polakierowac ..............ja naprawde niemam pomyslu albo przeslijcie mi na e-maila fotki swoich dokonan plissssssssssssss

Share

12

Odp: Malowanko

filip1 w galerii forum masz kilka aut pomalowanych to tam mozesz sobie zerknąć

Share

13

Odp: Malowanko

siemano chlopaki ja zostawilem sobie malowanie na sam koniec:) mam tylko takie pytanko czy widzieliscie gdzies farbe koloru czarny mat do lexanu?? no i czy malujecie swoje furki zwylka farba czy farba do lexanu(slyszalem na ten temat rozne opinie dlatego pytam)??
pozdro

Share

14

Odp: Malowanko

tylko tylko tylko i jeszcze raz tylko farba do lexanu.

Share

15

Odp: Malowanko

ja pomalowałem na czarno ale jest zpołyskiem
nawet niezle wyglada w galerii mozesz zobaczyc zdjęcia.

Share

16

Odp: Malowanko

tak widziałem:) ładnie wygląda:) ale mnie osobiście chodzi o czarny mat:) chce byc orginalny:) mam nadzieje ze mi sie uda o ile gdzies go znajde:/

Share