1

Temat: zbliza się zamawianie zestawu do sterowania. Czy zamawiać???

Witam
zbliza się nr 14 a co za tym idzie zamawianie zestawów do zdalenego sterowania oraz do tego starter i butelka do paliwka. Czy warto zamawiać ten zestaw czy tez moze dac sobie z tym spokoj i coś innego kupić?
PS
wiem gdzieś był ten temat w jakimś poście poruszany ale chodzio chyba o coś troche innego.

Share

2

Odp: zbliza się zamawianie zestawu do sterowania. Czy zamawiać???

ale tak czy siak go przenoszę do działu z inf wydawniczymi

3

Odp: zbliza się zamawianie zestawu do sterowania. Czy zamawiać???

Ja zastanawiam się nad tym zestawem http://www.rojna.pl/index.php?d=produkt&id=750

Share

4

Odp: zbliza się zamawianie zestawu do sterowania. Czy zamawiać???

ja tam zmawiam to co w gazetce polecaja.:)

Share

5

Odp: zbliza się zamawianie zestawu do sterowania. Czy zamawiać???

Ja zamawiam z gazety, a pewnie pozniej dokupie nadajnik 'z kierownica' zamiast drazkowego. Nie chce miec niespodzianek ze mi serwa nie podpasuja itp.

Share

6

Odp: zbliza się zamawianie zestawu do sterowania. Czy zamawiać???

Ja zamawiam z gazety.

Share

7

Odp: zbliza się zamawianie zestawu do sterowania. Czy zamawiać???

Jeżeli ktoś już się zdecyduje, to trzeba chyba się spieszyć z zamówieniem tego zestawu. Na formularzu jest napisane, że oferta jest ważna 6 miesięcy od ukazania się nr 1. Czy ktoś pamięta kiedy to dokładnie było?
I jeszcze jedno, zaliczkę wpłacamy teraz, a zestaw dostajemy ok 65 nr, czyli mniej więcej za rok. Znając rzetelność firmy, pewnie będzie to jeszcze później.
To BMW jest dla osób naprawdę b. cierpliwych.

Share

8

Odp: zbliza się zamawianie zestawu do sterowania. Czy zamawiać???

Spoko, jakos w sierpniu pierwszy numer wyszedl, wiec kilka tygodni na zlozenie zamowienia mamy. Zreszta, oni pewnie wypisuja takie rzeczy zeby ludzie sie pospieszyli i zeby to sie jeszcze bardziej w czasie nie rozciagalo. W ogole jest napisane ze to bedzie najdalej przy 65 numerze. Ja mysle ze to bedzie szybciej - w koncu po co maja trzymac bez sensu te zestawy na magazynie skoro moga je rozeslac do ludzi i sciagnac od nich kase. Ale jak to bywa z hachette-livre wszystko okaze sie dopiero w praniu ;]

Share

9

Odp: zbliza się zamawianie zestawu do sterowania. Czy zamawiać???

do kiedy mozna zamawiać ten zestawik? bo jeszcze nie zamówiłem:P

Share

10

Odp: zbliza się zamawianie zestawu do sterowania. Czy zamawiać???

Ja już zamówiłem

Share

11

Odp: zbliza się zamawianie zestawu do sterowania. Czy zamawiać???

Panowie a co z tym sterowaniem? zamawia ktoś od wydawnictwa czy lepiej zamówić samemy bo brak mi osobiście pomysłu jesli bym miał zamawiać samemu a nie chciałbym znowu wydać pieniązków na bubel. moze coś z allegro zakupić ktoś moze coś doradzić?

Share

12

Odp: zbliza się zamawianie zestawu do sterowania. Czy zamawiać???

Ja zamowilem juz dawno, ale troche zaluje. Z tego co przegladalem na allegro teraz - w podobnej cenie - to podoba mi sie:

http://www.allegro.pl/item136588492_aparatura_acoms_hayabusa_2ch_27mhz_fm_matekrc].html

trzeba by tylko drugie serwo do kompletu.

Z drugiej strony dopuki nie zobacze calego mocowania serw i baterii, to nie bede mial 100% pewnosci ze te akurat beda pasowac sad Nic to, z czasem pewnie dopkupie poprostu nadajnik pistoletowy i tyle.

Share

13

Odp: zbliza się zamawianie zestawu do sterowania. Czy zamawiać???

ja drązkowe wole tongue

Share

14 (edytowany przez b@d 2006-10-30 15:39:20)

Odp: zbliza się zamawianie zestawu do sterowania. Czy zamawiać???

podły doczytałem się w specyfikacji pewnych rozbieżności, najpierw jest napisane że częstotliwość to 27 MHz, później 40 MHz. Osobiście wolałbym 40 MHz. Na częstotliwości 27 MHz pracuje większość tanich zabawek RC, które to mogą zakłócać nasz RCT nawet gdy zmienimy kwarce. Nie wiadomo ile jest kanałów, 2 czy 4 ponieważ są dwie różne informacje? Ponadto aparatura jest używana i trzeba kupić parę dodatków.
Ps. Zamawiany przez nas zestaw w Hachette też niestety pracuje na 27 MHz.

Share

15

Odp: zbliza się zamawianie zestawu do sterowania. Czy zamawiać???

koles sprzedaje kilka wersji 2 i 4 kanalowa i na 27 i na 40 mega.

Share

16 (edytowany przez ignacykowal 2006-11-27 14:39:43)

Odp: zbliza się zamawianie zestawu do sterowania. Czy zamawiać???

a nie wiecie może kiedy można się spodziewać tego całego zestawu do sterowania?a ta cena 239zł chyba,ciekawe czy jak listonosz przyniesie po tych całych strajkach poczty,czy nie krzyknie ze 3 stówki.pozdro

Share

17

Odp: zbliza się zamawianie zestawu do sterowania. Czy zamawiać???

ignacykowal napisał/a:

a nie wiecie może kiedy można się spodziewać tego całego zestawu do sterowania?


zestaw przyjdzie w grudniu.

ignacykowal napisał/a:

a ta cena 239zł chyba,ciekawe czy jak listonosz przyniesie po tych całych strajkach poczty,czy nie krzyknie ze 3 stówki.pozdro


Strajku już niema. Przyszła mi wczoraj karoseria i dodatki do niej (farba, nożyczki, spojler itp.); kosztowało ile miało kosztować.

P.S
Karoseria wyszła po prostu zajebiście!! Światła 3D, karbon na zderzakach , aluminiowy 
spoiler, dzisiaj spróbuje wstawić fotki na galerie.

Share

18

Odp: zbliza się zamawianie zestawu do sterowania. Czy zamawiać???

Witam ja nie zamówiłem tego zestawu i mam problem chce kupić inny zestaw mozecie mi cos polecić ??

Share

19

Odp: zbliza się zamawianie zestawu do sterowania. Czy zamawiać???

bmw co z tymi fotkami:)

Share

20

Odp: zbliza się zamawianie zestawu do sterowania. Czy zamawiać???

ano mówiłem  ze będą jak wszystko będzie skoŃczone big_smile teraz jest tylko carbon na masce

Share