Temat: Quadric

Jako, że znalazłem chwilkę czasu to postanowiłem również skrobnąć parę słówek o sobie tongue

Podstawowe dane:
- Blondyn
- Rocznik 1985
- GdaŃsk - Przymorze
- Student informatyki i ekonometrii
- 1,5 braci
- 0,75 wada wzroku
- Wiecznie zajęty student ( odwrotnie proporconajnie do majętności tongue )

Parę słów
Interesuje mnie szeroko pojęta informatyka z programowaniem gier i programów na czele. Pasjonuje się elektroniką i mechanika, w szczegółności robotyką. Jestem fanem Science-Fiction i mam czasem fioła na tym punkcie. Staram się aby otaczała mnie technologia a jednocześnie lubię mieć kontakt z naturą (choduje kwiatki tongue ). Mam na koncie kilka udanych modeli śmigłowców (uwielbiam je składać - ostatnio dostałem model od swojej kobiety). Z modelami samochodów miałem parę razy do czynienia ale na własny mnie w tej chwili nie stać.

Moim ulubionym gatunkiem muzycznym jest Industrial Metal & Environment.

Nie napiszę co robię w wolnych chwilach bo takich nie mam big_smile

Zajmuje się także tworzeniem stron internetowych. Zresztą jak widać smile

Nie mam żadnych nałogów, jestem abstynentem i pacyfistą.

Moje przekonania polityczne to prawica - liberałowie, ale może o polityce lepiej nie gadać

Nie chodze do lekarza (boje się ich - sam sie lecze) i tak samo mam z fryzjerem (nigdy nie byłem tongue )

No i starczy tych ciekawostek, bo możnaby pisać i pisać...

2

Odp: Quadric

ja mam wzrok 0 big_smile jak to 1,5 braci ??:D

Share

3

Odp: Quadric

1,5 braci.. całkiem prosta sprawa :>

4

Odp: Quadric

O LOL! Dzisiaj byłem na badania wzroku. Dwa lata temu jak robiłem badania i kupiłem okulary w jednym oku mialem 0,5 a w drugim 0,75...ale rok nie nosiłem a drugi rok tak raz po raz i teraz zrobiłem badania i mam 1,75...n/c

http://img263.imageshack.us/img263/7786/sygnaturkane3.gif

Share