1

Temat: Dziewczyny i modele nie zawsze do siebie pasuja ;]

Wyglada niezle, mam nadzieje ze nie uszkodzila zbytnio samochodzika ;]

http://video.google.com/videoplay?docid=2912992561697282337&q=radiocontrol

Share

2

Odp: Dziewczyny i modele nie zawsze do siebie pasuja ;]

Musiało boleć ( tylko kogo bardziej?? )   big_smile:D:D

http://img.userbars.pl/48/9543.jpg
http://img.userbars.pl/79/15620.png

Share

3

Odp: Dziewczyny i modele nie zawsze do siebie pasuja ;]

hehe nono ciekawe czy podbiegli najpierw do dziewczyny czy do samochodu tongue ... sam tak kiedyś zrobiłem tylko ze dostałem drewnianym bumerangiem w głowe.. skruszenie kości i pare szwów tongue

4 (edytowany przez BMW 2006-10-31 13:55:27)

Odp: Dziewczyny i modele nie zawsze do siebie pasuja ;]

raczej do samochodu bo dziewczyna sie wyleczy a model moze być do wyrzucenia tongue

hmm...my tu gadamy o dziewczynach i modelach. Ciekawe czy jest w naszym gronie jakas dziewczyna big_smile

Share

5

Odp: Dziewczyny i modele nie zawsze do siebie pasuja ;]

na calym rcauto sa w sumie 3 laski na ponad 2500 userow, wiec hmmm...

A tak przy okazji to bym chetnie juz posmigal.. oj posmigal.. trzeba powoli zaczac chyba zamawiac materialy eksploatacyjne zeby potem w czerwcu za duzo nie wywalac kasy 'na raz'... samo 5L paliwa Runner Time 20% to 180pln... chyba ze 12 akumulatorow AA do aparatury (ponad 100pln za sanyo 2500)i jakas sensowna ladowarka do tego to (160pln za procesorowke z LCD i pomiarem pojemnosci, ale na tym nie ma co oszczedzac).. olej do filtra i ARO to razem tez ze 100pln bedzie.. ehhh... droga ta zabawa a jeszcze pol tego paliwa pojdzie na docieranie silnika... Swoja droga wyczytalem ze do tego silnika podchodza popularne u nas swiece McCoy 9 i 59 ktorych tez ze 2 sztuki (w sumie 60pln) w zapas trzeba kupic... To wychodzi razem jakies 600pln..

Share

6

Odp: Dziewczyny i modele nie zawsze do siebie pasuja ;]

podly napisał/a:

... samo 5L paliwa Runner Time 20% to 180pln...

nie 20% tylko 16% musi być.

Share

7 (edytowany przez podly 2006-11-01 21:54:45)

Odp: Dziewczyny i modele nie zawsze do siebie pasuja ;]

BMW: Guzik prawda. Mam manuala do tego modelu i pisze jak wol:
Glow Fuel, Methanol
10% to 20% Nitro
5% to 18% Caster / Synthetic Oil

chcesz 16 - pchasz 16, chcesz 20 - pchasz 20. Ja chce 20 tongue

Share

8 (edytowany przez BMW 2006-11-13 12:14:16)

Odp: Dziewczyny i modele nie zawsze do siebie pasuja ;]

znaczy zapomniałem dopisac ze 16% musi być jak chcesz na zawodach startować:
RELGULAMIN Klasa IC-10TC - obowiązują od 01.01.2006r.
(...)
5. Paliwo.
Jako paliwo może być stosowana wyłącznie mieszanka alkoholu metylowego z olejem i dodatkiem maksymalnie 16% nitrometanu.
(...)

a tak to moze być 20% big_smile ale na zawody nie dopuszczą Cię big_smile

podly napisał/a:

(...) Mam manuala do tego modelu (...)

Podaj linka do tego manuala big_smile

Share

9

Odp: Dziewczyny i modele nie zawsze do siebie pasuja ;]

Manuala gdzies wrzuce w pdf'ie jak sie uporam troche z lokowaniem na chacie, na razie mam tylko notebooka pod reka a moj fileserver jeszcze nie podlaczony jest sad

Co do IC-10TC to masz jak najbardziej racje, ale slyszalem ze tego nikt nie sprawdza i ludzie leja 20% a czasami i lepiej, bunkruja sie tylko przelewajac paliwo do innych butelek hehe ;] Ja tam uwazam jednak ze fair-play to podstawa w kazdym sporcie, rowniez w modelarstwie, chociaz ja sie raczej nastawiam bardziej na lajtowe driftowanie po parkingu.. chociaz fajnie bylo by kiedys sprobowac sie na torze z zawodowcami...

Share

10

Odp: Dziewczyny i modele nie zawsze do siebie pasuja ;]

no smile jestem takiego samego zdania. A ciekawe czy są jakieś kary za nieprzestrzeganie przepisów na zawodach smile

Share

11

Odp: Dziewczyny i modele nie zawsze do siebie pasuja ;]

BMW napisał/a:

hmm...my tu gadamy o dziewczynach i modelach. Ciekawe czy jest w naszym gronie jakas dziewczyna big_smile

ja jestem dziewczyną :>

Share

12

Odp: Dziewczyny i modele nie zawsze do siebie pasuja ;]

Vampire: o, to dostaniesz flage z szachownica i bedziesz machac na mecie na pierwszych zawodach ;]

Share

13

Odp: Dziewczyny i modele nie zawsze do siebie pasuja ;]

jeśli do takowych dojdzie w ogóle :>

Share

14

Odp: Dziewczyny i modele nie zawsze do siebie pasuja ;]

kary?? hmmm:) będziesz musiał przejechać przez pit stop przy ograniczonej prędkości tongue

Share