1

Temat: układ zdalnego sterowania

mam pytanie. nie zamówiłem zestawu do sterowania i zestawu startowego. czy moge uzyć zamiennika np. acoms techniplus 27 mhz? czy bedzie pasował?
dane techniczne dotyczace tego zestawu  http://www.zabawki-modele.pl/catalog/product_info.php?cPath=68_103&products_id=788&osCsid=c863140e51ffd1e04a690e50ccb0eac0
czy te serwa które sa wtym zestawie beda pasowały? prosze o kontakt: hadzik82@wp.pl

Share

2

Odp: układ zdalnego sterowania

tak big_smile większość aparatur pasuje do modelu, ale najlepiej zamówić z wydawnictwa . wystarczy zadzwonić do nich i ci wszystko powiedzą.

Share

3

Odp: układ zdalnego sterowania

ok dzieki wielkie. spróbuje.

Share

4

Odp: układ zdalnego sterowania

PODAJIE MI JAKS LINK DO STRONKI NA KTOREJ MOGE KUPIC CALA APARATURE POTZRBNA DO STEROWANIA I ODPALENIA AUTKA I ZEBY PASOWALO JAKOS TO ZMIESCIC W TE SAME MIEJSCA CO POWINNO BYC JAK BYM ZAMOWIL Z WYDAWNICTWA POZDDRAWIAM

Share

5 (edytowany przez tteessaa 2007-07-21 14:58:25)

Odp: układ zdalnego sterowania

ja polecam aparature  do sterowania acmos (pistoletowa apka dp samochodów i łodzi daje precyzyjnie kontrolować wychylenia serw. zdjęcie dałem w galerii) i oprzyżądowanie całego modelu zakupiłem w http://www.rcwroblik.pl/aparatury,0.html pasuje bez problemu w zestawie masz jedno serwo a więc na gaz \hamulec ,trzeba dokupić drugie ,serwo na skręt najlepiej szybkie i mocne i na metalowychy zębatkach ułożyskowane np.polecam sam zamontowałem blue-bird  za 89zł ,fajne jest ponieważ ma przezroczystom obudowe i łatwo je zdiagnozować smile

Share

6

Odp: układ zdalnego sterowania

Napisz mi jak mozesz doklanie jaki model serw i pilota kupiles bo ja sie boje ze jak kupie to np serwa nie beda pasowac w miejsca prznaczone do tego w tej plastikowej klatce albo nie beda wspołpracowac z czesciami do sterowania dolaczonymi do gazetki wink rozumiem ze ten zestaw co kupiles juz jest sprawdzony pasuje i dziala smile

Share

7

Odp: układ zdalnego sterowania

acmoos technisport v40 czy am\fm wybybór należy do ciebie w zestawie masz koszyk odbiornik i serwo as-160 1szt. na gaz chamulec drugie serwo blue-bird bms 621mg szybkie na skręt ale wymaga małej korekty słupka w ramce trzeba go lekko przegiąć na ciepło smile

Share

8

Odp: układ zdalnego sterowania

czyli w sumie za pilota 280 za drugie serwo 90 w sumie 370 zl i wszystko bedzie dzialac dopasuje to do mego bmw smile a co za roznica bedzie miedzy fm a am ??

Share

9

Odp: układ zdalnego sterowania

a klips do iruchamiania silnka t chyba tez trzeba i filtr paliwa bo to tez bylo w ofercie proponowaej przez kolekcje hachette

Share

10

Odp: układ zdalnego sterowania

Dobra grzałka ok. 80 zł a dobry filtr ok. 20 zł.

Share