Temat: strona Radiocontrol tuning

Na pierwszym miejscu w wyszukiwarce Google

Możecie mi gratulowac... chociaż to w większośc Wasza zasługa ponieważ uczestniczycie i bierzecie czynny udział w rozwoju strony oraz generujecie traffic.

Myślę, że ostatnio dało się zauważyć, że co jakiś czas zapisuje się ktoś nowy...


*ciekawostka.... "wielki monster car" - chociaż jest od niedawna.. juz podpięty jest na trzecie miejsce smile

2

Odp: strona Radiocontrol tuning

hehe big_smile i fajnie big_smile nie chwaląc się podałem adres strony naszego forum na kilku forach big_smile

Share

3 (edytowany przez b@d 2007-01-05 14:25:22)

Odp: strona Radiocontrol tuning

Niech Hachette się wstydzi hmm (sprawdziłem, ich strona do dzisiaj nie działa).
Quadric za Twoją stronę (bądź co bądź pośrednio promującą wydawnictwo) powinieneś od nich dostać całą kolekcję gratis, albo przynajmniej duuużą zniżkę na jej zakup smile

Share

4

Odp: strona Radiocontrol tuning

hehehe no jasne, już to widzę tongue

5

Odp: strona Radiocontrol tuning

tee zadzwoŃ do nich i ciekawe co powiedzą big_smile

Share

6

Odp: strona Radiocontrol tuning

heh wysłałem do nich maila czy mogliby wspomniec w gazetce o stronce.. ewentualnie czy mogliby jakoś wspomóc ten serwis.. zobaczymy czy coś odpowiedzą....

7 (edytowany przez BMW 2007-01-05 19:45:26)

Odp: strona Radiocontrol tuning

mailem znając hachette ci nie odpowiedzą big_smile lepiej zadzwonić big_smile fajnie jak by wykupili domene www.radiocontrol-tuning.pl

Share

8

Odp: strona Radiocontrol tuning

no cos z nimi gadałem przez maila to zawszse odpowiadali.. chociaż częściej to z działu technicznego.. no ale w tych sprawach do dzialu technicznego nie ma co pisać tylko do wydawnictwa... dzwonić nie będe bo nie mam kasy tongue