51

Odp: Radio, odbiornik i serwa

Orczyki byly razem z serwami w komplecie, jedyne co to orczyk i adapter na serwo od hamulca/gazu byl wczesniej. Ja obcialem od dwustronnego orczyka jedno ramie a w drugim ramieniu rozwiercilem otworek tak jak sugerowali w gazecie.

Share

52

Odp: Radio, odbiornik i serwa

no to dobrze zrobiłem! dzieki

http://szyszek_86.w.interia.pl/radiocontrol.jpg

RADIOCONTROL IS COOL

Share

53

Odp: Radio, odbiornik i serwa

Ja niestety chyba mam problem z odbirnikiem, może z nadajnikiem nie wiem na pewno. Od początku nadajnik buczy czasem głośniej czasem ciszej. A pozatym obojętnie jakie serwo podłączę do kanału CH1 to porusza się skokami jakby nie mogło się zdecytować w którą stronę. Serwo podłączone do CH2 działa poprawnie jednak podryguje kiedy pracuje CH1. Nie znam się na takiej kalasy sprzęcie ale wydaje mi się że niejest ok. Czy wiecie gdzie to teraz reklamować w wydawnictwie czy u producenta? Serwa są ok problem będzie ze sterowaniem.

Share

54 (edytowany przez szyszek7 2007-01-15 08:27:30)

Odp: Radio, odbiornik i serwa

a robisz wszystko tak ja zalecają??

Najpierw Nadajnik później odbiornik???

Jeśli tak to czy robisz to w domu??? w domu możesz mić różnego rodzaju zaklucenia! Sprubuj wyjść na dwór i może problem sam zniknie! Widzę że jesteśmy tak samo zaawansowani w te sprzęty ale troche czytałem i takie coś może poprostu być powodem!

Pozdrawiam

http://szyszek_86.w.interia.pl/radiocontrol.jpg

RADIOCONTROL IS COOL

Share

55

Odp: Radio, odbiornik i serwa

Nadajnik na pewno nie powinien buczec. Zakladam ze baterie masz na 100% nowe i sprawne. Czy po wychyleniu drazka serwo dalej podryguje czy stabilnie trzyma pozycje? Jesli trzyma, to mozliwe ze pozycje neutralna serwa masz ustawiona na skoku przekladni i dlatego tak podryguje - korekta trymerem w nadajniku o niewielka wartosc lub przelozenie orczyka o jeden zabek powinno zalatwic sprawe. Jesli podryguje caly czas, nawet jak jest wychylone, to sprawdzic mozna tylko organoleptycznie co jest przyczyna podmieniajac i nadajnik i odbiornik na inny. Jesli bedziesz reklamowal, to zgodnie z ustawa o ochronie konsumenta sprzedawca ma Ci zapewnic obsluge reklamacyjna, czyli reklamujesz w wydawnictwie.

Share

56

Odp: Radio, odbiornik i serwa

co do reklamacji to oczywiście przez wydawnictwo reklamuj!

http://szyszek_86.w.interia.pl/radiocontrol.jpg

RADIOCONTROL IS COOL

Share

57

Odp: Radio, odbiornik i serwa

tez miałem ten problem... wziałem orczyk ktøry był przysłany (ten co ma 2 koncøwki) i jeda koncøwke odcialem big_smile

Share

58

Odp: Radio, odbiornik i serwa

Zakupiłem aparature ACMOS tecnisport V 40mhz am, w zestawie z jednym serwem 208zł+ drugie serwo 35zł  zamontowałem ,podłączyłm i wszystko gra i buczy a więc pasuje ,polecam fajnie i płynnie kontroluje się wychylanie kólek smile

Share

59

Odp: Radio, odbiornik i serwa

Panowie czy ktoś ma adres email lub telefon do wydawnictwa na który ONI odpowiadają chcę reklamować nadajnik i odbiornik na adres kolekcja@hachette-livre.com.pl po prostu nie odpowiadają.
Proszę o pomoc

Share

60

Odp: Radio, odbiornik i serwa

ZadzwoŃ do nich. Telefon jest na pierwszej stronie każdej gazetki.

Share

61

Odp: Radio, odbiornik i serwa

A jak to możliwe, że u mnie w ogólne nie dziła ?? Na aparaturze świecą sie dwie diody zielone i jedna czerwona. Serwa żadnego nie wprawia w ruch. Czy ktoś miał może taki przypadek? Czy odrazu mam panikować ?

Share

62 (edytowany przez ORZECH 2007-03-31 14:47:09)

Odp: Radio, odbiornik i serwa

bundy napisał/a:

Słuchajcie, a jak skutecznie się skontaktować z wydawnictwem (czytałem tutaj, że na maile raczej nie odpisują), bo coś czuję, że mój zestaw RC wrócił do nadawcy (wydawnictwa). Jakiś nr telefonu?

Spróbuj tu: 0672108650 - to dystrybutor gazety więc może przekierują Ciebie dalej jakby co wink

Zapraszam sk

Share

63

Odp: Radio, odbiornik i serwa

Witam, przedwczoraj dostałem zestaw do zdalnego sterowania i starter. Przypominam, że jestem prenumeratorem dlatego tak póżno. Chciałbym zakupić akumulatorki do niego z ładowarką. Macie jakieś propozycje ? big_smile
Pozdro

Share

64

Odp: Radio, odbiornik i serwa

w instrukcji proponują akumulatory niklowo - kadmowe (Nicd). Występuje w nich efekt pamięci. Na allegro są dostępne niklowo - wodorkowe bez tego efektu. Czy również można je zastosować do naszej aparatury ??

Share

65

Odp: Radio, odbiornik i serwa

no pewno nie ma to zadnego znaczenia. Byle by były akumulatorki gdyż mają większe pojemnosci oraz większy prąd zwarcia niz same baterie

Share

66

Odp: Radio, odbiornik i serwa

ok, dzięki za info smile

Share

67

Odp: Radio, odbiornik i serwa

ma ktoś z was tom etykiete do zamawiania odbiornika i serw bo moja gdzieś przepadła jak ktos ma to prosze wyślijcie mi na e-mail molo666@onet.eu

Share

68

Odp: Radio, odbiornik i serwa

placek555 napisał/a:

ma ktoś z was tom etykiete do zamawiania odbiornika i serw bo moja gdzieś przepadła jak ktos ma to prosze wyślijcie mi na e-mail molo666@onet.eu

Ale teraz wója to chyba już Ci nie przyśla sad
O ile dobrze pamiętam robil je tylko na zamówienie i tylko do określonego czasu.

Zapraszam sk

Share

69

Odp: Radio, odbiornik i serwa

przysla jak im zostanie po tych co prenumerowali :]

http://szyszek_86.w.interia.pl/radiocontrol.jpg

RADIOCONTROL IS COOL

Share

70

Odp: Radio, odbiornik i serwa

sprubuje morze sie uda za przesłanie dzienx

Share