1

Temat: Dlaczego zacząłeś zbierać RCT??

Dlaczego zacząłeś zbierać RCT??

Ja dlatego że zawsze się interesowałem modelarstwem ale nie miałem kasy żeby od razu kupić model a gdy zobaczyłem reklamę w TV od razu do kiosku żeby kupić 1 numer. big_smile

P.S

Czemu nie zakładacie wątków o sobie?? big_smile przecież dużo nas jest a nawet połowa nie napisała nic o sobie big_smile

Share

2

Odp: Dlaczego zacząłeś zbierać RCT??

no BMW mamy taki sam powód również mnie to interesowało ale zawsze za drogie i jak zobaczyłem reklame to odrazu wiedziałem że moge spełnić marzenie.... tongue

ps. mieszkasz w olkuszu a ja grałem tam swego czasu (tzn przeciwko olkuszowi) w siatke! zawsze wygrywaliśmy!!!

jak złożymy to BMW to sie pościgamy kiedyś bo ja mam do Ciebie bliżej niż do kraka!

Pozdro

http://szyszek_86.w.interia.pl/radiocontrol.jpg

RADIOCONTROL IS COOL

Share

3

Odp: Dlaczego zacząłeś zbierać RCT??

spoko big_smile a mnie tam to gówno obchodzi bo nie lubię siatki big_smile

Share

4

Odp: Dlaczego zacząłeś zbierać RCT??

a ja uwielbiam beemki sam miałem kilka i mam nadzeje ze ten model bedzie choć troche dawał wrażeŃ z jazdy co beemka

5

Odp: Dlaczego zacząłeś zbierać RCT??

Ze mna bylo tak:
Zawsze mialem cos z modelarza tongue a przy okazji zobaczylem reklame w telewizji wiec postanowilem zbierac mialem kilka dolow sastanawialem sie czy zbierac dalej ale udalo sie wink Chcialem tez zbierac wczesniejsza kolekcje ale nie mialem pieniedzy lecz to bardzo dobrze ze jej nie zbieralem bo teraz nie mialbym bmw z silnikiem spalinowym i bym was nie znal wink
To tak w skrocie wink

http://img.userbars.pl/48/9543.jpg
http://img.userbars.pl/79/15620.png

Share

6 (edytowany przez podly 2007-01-11 18:08:50)

Odp: Dlaczego zacząłeś zbierać RCT??

Powiedzmy sobie szczerze - jak jakis facet nie chce miec modelu spaliniaka i posmigac sobie dla radochy to cos z nim musi byc nie tak. Modelu w calosci kupic nie za bardzo moglem bo kobieta by mi leb urwala ze wydaje pieniadze na takie pierdoly, wiec jak sie pojawila gazetka, to trzeba bylo skorzystac z okazji - na poczatku 'kochanie to tylko raz na 2 tygodnie 10zl' a potem delikatne urabianie hehe ;]

Pozatym mialem jeszcze osobisty powod zeby to zaczac zbierac - z natury jestem straszny nerwus i wszystko musze miec na teraz - cierpliwosci u mnie nie ma za grosz, pomyslalem wiec ze nadarzyla sie okazja zeby sprobowac powalczyc z ta swoja niewatpliwa wada i pozbierac model przez DLUUUGIE 2 lata ;] Mysle ze na tym etapie wytrwam do konca juz bez problemu tak wiec odnioslem swoj maly osobisty sukces ;]

Wiecie co? Pamietam jak by to bylo wczoraj, jak drobnym papierem sciernym z namaszczeniem szlifowalem opone i felge z pierwszego numeru, tak zeby zabawa trwala jak najdluzej ;] Ktos powie ze to kupa kasy wywalona w bloto, ze mozna taniej itd itp. A ja sie naprawde przy skladaniu tego modelu swietnie bawilem, bawie i bede bawic, zarowno ze srubokretem jak i tu na forum, a przeciez prawdziwa frajda dopiero przed nami w maju ;]

Uffff ale sie rozpisalem ;]

Share

7

Odp: Dlaczego zacząłeś zbierać RCT??

Hehe smile mhmm, jak to miło poczytać coś z czym się człowiek identyfikuje. Apropo składania tego koła .... DOKŁADNIE tak samo mam smile. Ja niestety nie mogę sobie już pozwolić na RCT (brak kasy) ... za to część numerów kupiła mi właśnie moja kobieta bo wie, że dla mnie składanie różnych rzeczy to najlepsza frajda... zwłaszcza gdy potem to "działa". No ale niestety 40zł tygodniowo to stanowczo za dużo jak dla mnie. I własnie nawet gdyby odejść od samego modelu jako zabawka do ścigania to dla mnie ważniejsze jest to składanie...

Teraz gdy "zastępuję sobie" RCT zbieraniem tego monster cara to gdy dostaje części i widze że one jakieś takie nierówne albo mają jakieś odrosty po odlewaniu plastiku na formach to tylko w ręke nóż techniczny, papier ścierny i tak zabawa trwająca normalnie 2 minut.. przeciąga się na 10 tongue

Patrząc zupełnie w przeszłosć to tak samo zawsze miałem jakiś model plastikowy do sklejania i super zabawy przy tym było. A juz zupełnie w przeszłość to na 1 miejscu było lego smile

Z takich moich marzeŃ... zainspirowałem się kiedyś odcinkiem  Monster Garage gdzie chłopaki przerabiali normalny samochód w skali 1:1 (to był chyba ford mustang - ale głowy nie dam) na zdalnie sterowany big_smile - to jest dopiero zabawka.

Pozdrawiam

8

Odp: Dlaczego zacząłeś zbierać RCT??

ludzie zakładajcie te tematy big_smile

Share

9

Odp: Dlaczego zacząłeś zbierać RCT??

po pierwsze - witam wszystkich. po drugie jak było ze mną?! - od dzieciŃstwa marzyłem o zdalnie sterowanym modelu. niestety w czasach mojego dzieciŃstwa takie zabawki były do dostania albo na tzw. zachodzie, albo w "Pewex-ie" (ciekawe czy ktoś z Was wie co to było?). do tego doszła jeszcze pasja kolekcjonerska, zdolności manualne i dlatego jak się pojawiła okazja na spełnienie dziecięcych marzeŃ - robię to. to prawda, że w dużych facetach pozostaje coś z chłopców...

Share

10

Odp: Dlaczego zacząłeś zbierać RCT??

No taki stary to chyba nie jestes, ja swoje pierwsze lego dostalem w wieku lat 9 kupione za 18,95$ w pewexie ;] Sam moglem wybierac hehe - byl to ktorys zestaw z gwiezdnych wojen, niestety nie Falcon Millenium. A glupia krowa w kasie z 20$ banknotu wydala reszte w bonach hmm

Share

11

Odp: Dlaczego zacząłeś zbierać RCT??

hehe no ja ostanio znalazłem dwa bony na 1c i 2c big_smile .. pamiątki

12

Odp: Dlaczego zacząłeś zbierać RCT??

ja to z forum tongue

Share

13

Odp: Dlaczego zacząłeś zbierać RCT??

empiq niepotzrebinie zasmiecasz forum twoje wypowiedzi nic niewnosza jak niemasz nic do powiedzenia to niepisz niepotrzebnych zeczy

Share

14

Odp: Dlaczego zacząłeś zbierać RCT??

Kupilem pare nr i mi sie spodobalo skladanie informacje na ten temat .etc...

Share