1

Temat: Numer 70

I kolejny numer a w nim:

Glowica cylindra (radiator)
Swieca zarowa z podkladka
Uszczelka glowicy
Wkrety M2,6x14

no to sie szarpneli - myslalem ze po swiece nas wysla do sklepu, a tutaj mila niespodzianka. Skladanie kilka minut, ale zawsze troche zabawy a silnik zaczyna wygladac jak silnik ;]

Share

2

Odp: Numer 70

ja jeszcze nie mam sad jutro do sklepu trzeba iść:D

Share

3

Odp: Numer 70

Troche w sumie zjebali z ta swieca bo pol slowa nie ma na temat co to za swieca, jaka temperatura czy chociazby jaki producent...

Share

4

Odp: Numer 70

A ja nie mam ostatnich dwoch numerow jutro ide do sklepu i kupuje, niech ktos wrzuci kilka fotek silnika.

http://img.userbars.pl/48/9543.jpg
http://img.userbars.pl/79/15620.png

Share

5

Odp: Numer 70

witam wszystkich którzy składają te fantastyczne autko.mam pytanko-czy tłok w silniku pracuje wam płynnie czy jak tłok jest u góry to czujecie jakiś skok (niewiem jak to opisac) jakby coś przeskakiwało ale nie jest płynny.pozdrawiam wszystkich

Share

6

Odp: Numer 70

to normalne zachowanie się silnika powinno tak być i nie kręć tak na sucho tym tłokiem bo mozesz zniszczyc powłoke wenątrz cylindra która jest galwanizowana i musi zostać dotarta odpowiednią mieszanką paliwa

Share

7

Odp: Numer 70

Ciekawe kiedy dostaniemy ten profesjonalny klucz do świecy smile

Share

8

Odp: Numer 70

tteessaa-ja niestety musiałem sobie kupic bo ten od kół to nie pacował buuuuuuu

Share

9

Odp: Numer 70

tteessaaa "profesjonalny" klucz jest dawany wraz z zestawem do sterowania tak samo jak kilka innych gadzetów np butelka do dozowania paliwa. Czy ten klucz jest tak profesjonalny hmm kwestia gustu

Share

10

Odp: Numer 70

fajny klucz big_smile a ja do kół sobie nowy kupiłem firmy hpi tongue

Share

11

Odp: Numer 70

wrzućcie ktoś fotke jak wygląda silnik do tej pory!? bo ja nie składam tylko jak uzbieram wszystkie części silnika to poskładam za jednym razem a ciekawi mnie jak to u was wygląda tongue

Pozdrawiam

http://szyszek_86.w.interia.pl/radiocontrol.jpg

RADIOCONTROL IS COOL

Share

12

Odp: Numer 70

dobra fotki w galerii big_smile na razie to silnik śmiesznie wygląda big_smile

Share

13

Odp: Numer 70

co wam powiem,to wam powiem-nie dostałem jeszcze serw z radiem buuuu.czy jest tu ktoś jeszcze taki co nie dostał zestawu (radia i serw)??w koŃcu tam gdzie ja mieszkam to nie jest to malutka osada buuuu.ciekawe ile bede jeszcze czekał na zestaw buuuuu

Share

14

Odp: Numer 70

joe_zavala napisał/a:

co wam powiem,to wam powiem-nie dostałem jeszcze serw z radiem buuuu.czy jest tu ktoś jeszcze taki co nie dostał zestawu (radia i serw)??w koŃcu tam gdzie ja mieszkam to nie jest to malutka osada buuuu.ciekawe ile bede jeszcze czekał na zestaw buuuuu

ZadzwoŃ do nich !
Sami pisali że jak nie dostanie się zestawu do 20 stycznia należy się skontaktować z nimi  neutral

Zapraszam sk

Share

15

Odp: Numer 70

Witam !!!! a ja zeby nie czekac kupiłem sobie w modelarni, jak narazie jestem zadowolony smile  serwa  pasuja a aparatura  "Sanwa" jak narazie wystarczy

"nigdy nie m

Share