Temat: Szukam moderatora

Wymagania:

1. Ochota
2. Conajmiej średnia orientacja w rzeczywistości
3. Ponadprzeicętna logika
4. Ochota
5. Sumienność
6. Conajmiej 20 lat doświadczenia w moderowaniu
7. Jak ktos spełnia 6-ty warunek to przyjmuje bez pytaŃ big_smile


A tak na serio, to chętnie bym kogoś wziął na moderatora, ktos kto ma troszke czasu  i cierpliwosci, żeby te tematy i posty poukładać i uporządkowac bo się tutaj powoli robi niezły burdel.... To obowiązki...

Jeśli chodzi o korzyści to przede wszystkim moja dozgonna wdzięczność, same przywileje, kartki na święta itd.... pozatym dosyć swobodne "upupianie" użytkowników którzy robią burdel smile

Chętnych zapraszam tutaj (moge przyjąć więćej niż jednego moderatora - ale każdy z nich dostanie inne działy)

No to czekam na odważnych.... aha.. jeśli ktoś nie zamierza kandydowac to niech nie pisze nic w stylu "ja nie mam czasu", "a co to jest moderator" itd... smile

Z góry dziękuję

2 (edytowany przez BMW 2006-12-22 12:17:43)

Odp: Szukam moderatora

ja mogę teraz mam w ch*j czasu wiec mogę być moderatorem
big_smile

Share

3

Odp: Szukam moderatora

hmm jesli chodzi o 6 warunek spełniam go w około 25% czyli ok 5 lat jestem modelatorem. Pierwszy raz na www.turek.net.pl(jeszcze jak istniało forum) oraz na stronie radia centrum w Kaliszu. Jesli chodzi o czas z reguły co dzieŃ zaglądam na to forum by poczytać nowe posty itd. w sumie na siłe się nie pcham ale jesli nie będzie chętnych dlaczego nie. Co do BMW w sumie popieram jego kandydature, koleś co kilka razydziennie  zagląda z tego co widze na forum. pozdrawiam
ps
jesli chodzi o
2. Conajmiej średnia orientacja w rzeczywistości
tochyba nie spełniam warunku gdyznie bardzo się orientuje bo kto tak naprawde rządzi w naszym kochanym państwie:) PIS czy PO uff powiało polityką na forum:) pewnie zaraz dostane banana:).
Kozystając z okacji i aby nie zaśmiecać forum życzę Wszystkim forumowiczom Zdrowych i Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego roku, bysmy się doczekali zestawów sterujących oraz jak najszybszego końca serii czego Wam zycze z całego serca.

Share

4

Odp: Szukam moderatora

sorry, że tak późno sie odzywam ale mam zapierdziel straszny hmm ... dzięki za zgłoszenia, zostaną rozpatrzone... moduł moderatorski zostanie zainstalowany (mam nadzieję, że z sukcesem tongue ) tak w nowym roku, pewnie gdzieś w połowie stycznia. Przewiduje, że każdy moderator będzie miał osobne działy tak, żeby ten drugi się nie "wtrącał". Licze na pomoc i logiczne podejście do kreowania i zarządzania treścią na forum.. no cóż, wrócimy do tej sprawy w nowym roku.

5

Odp: Szukam moderatora

dobra .. bicker i bmw.. dałem wam prawo moderacji...

bmw ma społeczność, bicker ścigałki komputerowe

W tych działach zróbcie sobie nowe posty i sprobujcie się bawić (naraize jest niestety w języku angielskim ale chyba dacie rade)

Moderowanie to 2 stopnie:

Pierwszy stopieŃ moderacji pojawia się wtedy gdy macie aktywną liste tematów w danym dziale... w tedy na dole pojawia sie napis "moderuj" i wtedy możecie przenosić, usuwać, zamykac i otwierać CAŁE tematy.

Natomiast jeżeli wejdziecie na konkretny temat.. to począwszy od drugiego .. powinny się w lewym górnym rogu danego posta pojawiać checkbox.... jak go zaznaczycie to u góry jest lista wyboru czynności.. i należą do nich:

"move" - w tej chwili jest tak ze jak chcecie przeniesć dane posty do jakiegoś tematu to musicie wcześniej wejść w ten temat i skopiowac jego adres. Ponieważ po wybraniu opcji move .. skrypt zapyta nas własnie o ten adres (czyli adres tematu do ktorego dane posty mają trafić)

"delete" to chyba oczywiste

"amalgamate" - czyli stalić/stopic.. chyba wiadomo o co chodzi.. dane posty łączy w jedną całość przy czym pyta jaką frazą czy też znakiem mają być odzielone...

Pokombinujcie .. i przede wszystkim powiedzcie mi czy macie w ogóle te prawa tongue

6

Odp: Szukam moderatora

spoko big_smile tylko w tym temacie co ja mam to za dużo roboty nie będę miał big_smile

Share

7

Odp: Szukam moderatora

nie byłem jeszcze moderatorem ale chciał bym spróbować!
mam zastrzeżenia do 2 i 3 pkt a co do 6 to poprzednie zdanie jest odpowiedzią!!! tongue

mam czas każdego dnia od 16 do oporu więc proszę o rozwarzenie mojej kandydatury!

Pozdrawiam

http://szyszek_86.w.interia.pl/radiocontrol.jpg

RADIOCONTROL IS COOL

Share

8

Odp: Szukam moderatora

BMW - to tylko narazie test, żebyśice mogli się pobawić.. potem zostanie to rozdzielone..

szyszek7 - hmm...  zrobimy narazie tak że niech będzie bmw i bicker.. zobaczymy jak się będą sprawowac... wtedy zobaczymy .. bo ja mam za dużo tego teraz na głowie a jednocześnie nei chce robić burdelu... Bicker i BMW jak juz będziecie w pełni zapoznani z całą funkcjonalnością to wtedy podzielę forum

9

Odp: Szukam moderatora

ok ja tylko chciałem zaproponować bo sam jak mówisz masz wiele na głowie!!!

Rozwarz to i jak sprawa się unormuje (uleży) to daj jakiś znak co i jak i czy był bym wogóle potrzebny!

Dzięki za odzew pozdrawiam

http://szyszek_86.w.interia.pl/radiocontrol.jpg

RADIOCONTROL IS COOL

Share

10

Odp: Szukam moderatora

Jak Wam idzie zabawa w moderacje ? jesteście już na siłach żeby zabrać się za coś większego ?

Jeśli tak to prosiłbym o propozycje działow do moderowania. Narazie po 2 dla każdego (o tych do których jesteście teraz przydzieleni nie mówie - tzn przyjmijmy, że w tej chwili nikt nie jest przydzielony do żadnego i wszystko będzie tak jakby od nowa ustalone) - mam nadzieję, że wyrazilem się jasno.

11

Odp: Szukam moderatora

ja chciałbym Informacje wydawnicze RCT big_smile (jeśli można)

Share

12

Odp: Szukam moderatora

Ok, masz ten dział. Bicker coś się nie odzywa w ogole..

13

Odp: Szukam moderatora

hehe nie odzywałem sie bo chciałem aby BMW miał pierszeŃstwo wyboru:) Wydaje mi się interesujący dział Montaż RCT wiec jesli moge wybierać to prosił bym włąsnie o ten dział

Share

14

Odp: Szukam moderatora

ok gotowe.. przede wszystkim postarajcie się jakos zanalizowac co jest gdzie i poprzeosić posty do opowiednich tematów bo sie mieszanka zrobiła niezła. Jeśli potrzebujecie dostęp jescze do jakichś działów to mówcie

15

Odp: Szukam moderatora

Jak tam moderowanie? Może ja ślepy jestem ale w sumie nie zauważyłem zbyt wielu zmian w uporządkowaniu forum smile

16

Odp: Szukam moderatora

hejka no ja przeniosłem kilka ze swojego działu do np nadwozia odnosnie sterowania

Share

17

Odp: Szukam moderatora

a co się dzieje z forum?? jakoś dziwnie sie zmieniło...

Share

18

Odp: Szukam moderatora

forum się znieniło ? hmm... ja nic nie robiłem i nie widze żadnych zmian neutral

19

Odp: Szukam moderatora

a juz działa jakos dziwnie nowe posty były w zółte ramki pozaznaczane

Share

20

Odp: Szukam moderatora

BMW, bicker czy chcecie nowe działy? Szyszek nadal chcesz spróbować? .. jeżeli pojawi się ferrari i bismarck na dobre to potrzebna będzie moderacja tych działów i najlepiej jakby moderator danego działu zbierał tą kolekcję.... sprawa do ustalenia, natomiast tak jak mówię trzeba trochę więcej porządku na forum zrobić więc prosiłbym żeby się przykładać smile ... na tą ilość tematów przewiduję 2-3 .. może 4 moderatorów .. tylko takich którzy coś robią smile

21

Odp: Szukam moderatora

mozesz mi dać F2005 z razcji ze zaczełem sibe w to bawić. Ostanio troszke mało czasu ale egzaminy w szkole(cholerka 3 do tyłu)

Share

22

Odp: Szukam moderatora

ja chce bismarcka

Share

23

Odp: Szukam moderatora

k, załatwione