Temat: Struktura forum

Hej forumowicze..

Zaczyna robić się lekki burdel, a wiec postawnowiłem zmienić nieco strukturę podziału tematów i kategori na forum....

Otóż ... postanowiłem że 3 głowne działy to będą nazwy Wydawnictw (Hachette, DeAgostini itd) i w kadym takim temacie będzie dział:

"informacje wydawnicze " - tutaj będą po prostu informacje o wydawnictwie, komentarze o nim, uwagi itd itp.. to co tyczy wydawnictwa

kolekcja ABC
kolekcja XYZ - w tych forach będzie to co jest teraz w "informacje wydawnicze" - czyli krótkie omówienie i komentarze kolejnych numerwó danej kolekcji (hachette ma 2 kolekcje, deagostini i amercom po jednej)

Następna kategoria to będzie "Tuning Garage" <- ot taki gryps słowny tongue
i tutaj następujace fora
- akcesoria
- nadwozie
- silnik
- układ zawieszenia
- elektronika
- i co tam jeszcze?

no i tak jak dalej jest.. czyli po godzinach.. cały ten offtop..

Czyli przykład ogołny jakby to było


Hachette
-Informacje
-Radiocontrol Tuning
-Bismarck

DeAgostini
-Informacje
-Ferrari

Tuning Garage
-akcesoria
-silnik
itd

Po godzinach
-offtop
-kupie/sprzedam
-gry
itd



Co wy na to? Jakieś propozycje/uwagi ?

2

Odp: Struktura forum

brzmi i wygłada fajnie , smile no to do dzieła jestem za smile

Share

3

Odp: Struktura forum

No Bismarck nareszcie. Dzisiaj już 3 numer.

Share

4

Odp: Struktura forum

Hmm, nie widzę jakichś zdecydowanych sprzeciwów.. . a wiec niechaj będzie tak jak mówię..

// UPDATE

Pewnie mało kto zauważył, ale przeorganizowałem nieco ten burdel - oraz poprzenosiłem tematy z montaż i podobnych od odpowiednich kategori... czekam na uwagi...

Pozatym proszę forumowiczów, żeby nie zakładali tematów typu "Pomocy" albo "Problem" bo to nie mówi zbyt wiele ... jak zakładacie nowy temat to zatytujcie go jakoś sensownie - chociażby np "wał korbowy", "amortyzator" - juz wiadomo chociaż czego to dotyczy a jeszce lepiej byłoby np "silnik - zacinajacy się tłok", "opona - nierówny bieżnik", "wahacze - złe oznaczenie"

odrazu jest to czytelniejsze. Pamiętajcie, że forum ma służyć też Wam w szukaniu informacji, które juz się na nim znajdują.. wiec jeśli chcecie łatwo znaleśc informacje od innych to sami starajcie się ją jasno przekazać i poinformowac czego dotyczy problem.

To tyle z mojej strony
Pozdrawiam