Temat: halo a gdzie opis numer 1,2 i3 ?

jak w temacie...

2

Odp: halo a gdzie opis numer 1,2 i3 ?

witam cie quadric.jeśli chodzi o pierwsze 3 numery to nie wiedziałem jeszcze czy będe to robił.mam uzupełnić te pierwsze 3 numery??w sumie to były wręgi i dno szkielety-jak już pisałem to zdjęcia będą po piątym numerze.pozdrawiam i do usłyszenia

Share

3

Odp: halo a gdzie opis numer 1,2 i3 ?

no jeżeli możesz to opisz co zawiera każdy numer itd... dla każdego numeru osobny temat!

4

Odp: halo a gdzie opis numer 1,2 i3 ?

quadric-próbowałem fotki wlepić ale za duży rozmiar.co ja mam teraz zrobić??moge ci je na poczte przesłać??3 zdjęcia??pozdrawiam

Share

5

Odp: halo a gdzie opis numer 1,2 i3 ?

joe_zavala napisał/a:

quadric-próbowałem fotki wlepić ale za duży rozmiar.co ja mam teraz zrobić??moge ci je na poczte przesłać??3 zdjęcia??pozdrawiam

hehe... wystarczy tylko zmniejszyć tongue

Share

6

Odp: halo a gdzie opis numer 1,2 i3 ?

ok, zdjęcia wrzucone.. następnym razem spróbuj robić je w mniejszej rozdzielczości skoro nie masz żadnego programu do edycji zdjęć...

7

Odp: halo a gdzie opis numer 1,2 i3 ?

quadric-spróbuje robić w mniejszej rozdzielczości ale jakby mi nie wyszło to nie bedziesz miał nic przeciwko temu jak bede ci wysyłał fotki co 5 numerów bismarcka a ty będziesz robił reszte??pozdrawiam i prosze o pozytywne rozpatrzenie sprawy :-)

Share

8

Odp: halo a gdzie opis numer 1,2 i3 ?

.... ile to jest zmniejszyć fotkę...

Share

9

Odp: halo a gdzie opis numer 1,2 i3 ?

no niby to nie jest problem zebym wrzucał ale też nie widze problemy w tym zeby przsetawic na chwilę w aparacie wielkosć .. a jak juz po ptakach to naprawde można nawet w głupim Paintcie zmniejszyć zdjęcie :>

Zresztą to ograniczenie wynika nie z rozmiaru (bo i tak skrypt je zmiejsza) tylko z tego jak wielki plik musi zaladowac.. ob twoje maja nawet po 2-3mb rozmiaru... spróbuje ustawić na większy rozmiar dozwolony i wtedy powinnno ci sie udac wgrac nawet tak duże..