1

Temat: Radiocontrol Kupuję numery! Zaczynam + Ankietka :)

Dopiero zaczynam swoją przygodę z radiocontrol tuning. Choć dochodzi już kolekcja do koŃca, ja dopiero teraz obudziłem się aby to zbierać smile.
Na allegro kupiłem 14 numerów w cenie 101zł a zapłaciłbym 400. Wiec nawet niezły początek.
Kupię numery od 15 w górę.
Jak ktoś ma na sprzedaż proszę się kontaktować. Na pewno z checia kupie numery powyzej 14.
Jestem tu nowy i niebardzo się łapię. Proszę jeszcze o głos do ankietki.

THX

Share

2

Odp: Radiocontrol Kupuję numery! Zaczynam + Ankietka :)

Jak kolekcja wchodzila na nasz rynek, to modele spalinowe byly drozsze niz teraz... radzil bym Ci odlozyc troche kasy i kupic za mniej niz 1000pln gotowy model o podobnych parametrach albo przymierzyc sie do niedawno zaczetej kolekcji Ferrari. Tym bardziej ze teraz moze nie udac Ci sie kupic wszystkich numerow i w takiej sytuacji wtopisz sporo kasy. Czasami zdazaly sie pomylki w wydawnictwie i trzeba bylo wymieniac wybrakowane numery - z tym rowniez bedziesz mial problemy zaczynajac teraz. Ewentualna gwarancja i problemy z naprawa/wymiana czesci takze Cie w tej sytuacji nie omina. Pomysl moze wydawac Ci sie kuszacy, bo faktycznie archiwalne numery mozna czasami kupic sporo taniej, ale na dluzsza mete moze sie to okazac wtopiona inwestycja, a jak mowi przyslowie 'chytry dwa razy traci'. Nie chce Cie zniechecac do pomyslu skladania lub kupienia modelu, ale na ta chwile, opcja inwestowania w czasopismo wydawane od prawie dwoch lat, ktorego edycja konczy sie za miesiac jest dosyc ryzykowne i srednio uzasadnione ekonomicznie.

Share

3

Odp: Radiocontrol Kupuję numery! Zaczynam + Ankietka :)

chociaż w gazetce jest dużo informacji dla takich zielonych jak my tongue więc nie wiem jak miałeś jakieś doświadczenie z modelami rc to kup w modelarskim jakiś model a jak nie to radził bym zbieranie gazetki.

Share

4

Odp: Radiocontrol Kupuję numery! Zaczynam + Ankietka :)

Kupic gotowca, nigdy w zyciu

Share

5

Odp: Radiocontrol Kupuję numery! Zaczynam + Ankietka :)

no na oku mam 30 numerow, ktore powinny przyjsc pierwsza 15 w tym tygodniu a druda w nastepnym, a na zaspokojenie glodu kupilem numer 85 z oponka big_smile. Narazie na 30 numerow wtopilem 250 zl, chyba nie tak duzo nie tongue patrzac na to ze cala kolekcja czyli 90 num, kosztuje  grubo ponad 3000zl. A jesli chodzi o modele rc to niestety jestem noobem w tych sprawach i dopiero sie ucze

Share