1

Temat: Numer 8 ?

No i wlasnie jestem po maratonie za radiocontrol tuning numer osiem.. W kioskach w Gdyni BRAK - czy ktos juz gdzies dostal? Czy maja poprostu poslizg wydawniczy i bedzie dopiero jutro czy tez znowu naklad zmniejszyli?

Share

2 (edytowany przez djpaulo 2005-11-09 11:19:41)

Odp: Numer 8 ?

Chyba poślizg w Sędziszowie Młp. k/Rzeszowa też go nie ma w kiosku.

Share

3

Odp: Numer 8 ?

Nie!!nierooobcie topiców o kolejnych numerach RCT bo to nuudne jest i zawsze jest to samo! teraz wszyscy bedą pisac jak to oni zdobyli 8 numer!!argh!! mad

http://img263.imageshack.us/img263/7786/sygnaturkane3.gif

Share

4 (edytowany przez bicker 2005-11-09 23:00:18)

Odp: Numer 8 ?

kurde w Turku tez nie było dzisiaj co się dzieje?

dajcie znać jak będziecie mieli juz 8 nr w ręku

Share

5

Odp: Numer 8 ?

GaZeR? masz prenumerate? Moze dla Ciebie to jest nudne - dla mnie to wazna sprawa - powinien byc a nie ma - nie wiem czy poprostu jakis kiosk go nie dostal czy zwyczajnie maja poslizg w druku. Nie wiem co dla Ciebie jest zawsze 'to samo'. Ta strona jest ewidentnie o tej gazecie wiec nie widze powodu dla ktorego nie mozna napisac 'kolejny numer jest juz w kiosku' itp itd. Wiele osob to interesuje bo nie maja znajomej Pani w kiosku ktora im odklada i musza na gazete wrecz polowac.

Share

6

Odp: Numer 8 ?

no dobra dobra smile

http://img263.imageshack.us/img263/7786/sygnaturkane3.gif

Share

7

Odp: Numer 8 ?

Ja też zrobiłem maraton po kioskach w poznaniu i Panie były wielce zdziwione że gazetka owszem ale dopiero za tydzieŃ. Wiec zobaczymy jutro!
Mam nadzieję że jak już zdecydowałem się płacić za gazetę sporą kasę to nikt nie będzie mnie robił w trąbę. Dedykuję tą odpowiedź Paną z hachet, którzy te forum zapewne odwiedzają z powodu braku swojego. Żenada Panowie żenada. Zastanawiam się dlaczego piszę, Panowie przez duże P. Bo to co robię robię tylko dla mojego małego synka który się na tą waszą marną kolekcję zapalił. Gdyby nie to to dawno bym tą sprawę sobie odpuścił bo slzag mnie trafia jak mam płacić za kilka marnych "pierduł' 40 zł!!!!. Zastanówcie się gróbo nad tym bo jak przerwiecie tą kolekcję w połowie to spotkamy się wiecie gdzie!!!!!!! Jak dla mnie to ta gazetka z marnymi artykułami i obrazkami dla debili powinna kosztować nie więcej niż 19 PLN. Jak pokazuje życie to i wasze marne obrazki nie rozwiązują takich problemów jak terkotanie machanizmu różnicowego czy luzu sprężyny na amortyzatorze, pytam co będzie dalej. Jak oglądam debilne obrazki jak obciąć nadlewki w jedynej załączonej części to chce mi się komuś wy...p...ć. Takie rzeczy mogą tylko uchodzić w IV PRLU:) A bo mnie poniosło!!!
Pozdrawiam wszystkich oprócz panów z hachet.

Share

8

Odp: Numer 8 ?

To jest nic ja już dfziś odwiedziłem kiosk i dalej nic. W kiosku nic nie wiedzą dzwonili wyżej tam też brak jakich kolwiek informacji. Ma ktoś może adres do tego wydawnictwa trzeba by im jakąś litanie walnąć dlaczego mają sobie robić z nas balona przeciesz sami w ostatnim numerze napisali że teraz co środe. I po co to ??

Share

9

Odp: Numer 8 ?

Dzwonilem tam do tego wydawnictwa - Pan powiedzial ze maja poslizg i numer osmy bedzie w srode 16 i dopiero od nastepnego numeru bedzie co tydzien czyli numer 9 - 23 listopada.

Share

10

Odp: Numer 8 ?

no cóż zgadzam się z Wami... wysyłałem nawet kilkal listów które umieścilem wczesniej z tagiem [list] .. nie ma tam wszystkich... np do serwisu technicznego który w przeciwieŃstwie do wydawnictwa odpowiadał regularnie i wyczerpująco. Niestety ja obawiam się że tak długi okres (prawie 2 lata) może okazać się zgubny dla wydawnictwa ... i być moze tylko prenumeratorzy dostaną gazetę .. niestety wydaje mi się, że wygranie takiej sprawy o przerwanie kolekcji chyba nie doszłoby do skutku (tylko przypuszczam bo nie mam rozeznania na ten temat) ale zapewne jest gdzieś mnóstwo * i małych literek które taką sytuację uwzględniają.... HA co ciekawe moze niektórzy się nie doczytali ... ale mógłbym się nawet o coś założyć, że klauzula przy prenumeracie " gwaracja stałej ceny " - nie jest tylko na pokaz  i zachęcenie... boje się ze wydawnictwo pod koniec moze zdecydowawć sie na podniesienie jeszcze bardziej ceny gdy byędziemy mieli np po 60-70 numerów.. no kto wtedy by zrezygnował ??

11

Odp: Numer 8 ?

>Pankol
To żeś im dowalił. Ale faktycznie masz sporo racji. Już nie raz mój synek miał skwaszoną minę gdy mu powiedziałem, że nie otrzyma gazetki w dniu w którym być powinna.
Co do zakładania nowych topiców odnośnie poszczególnych części RCT, to może by tak następny topic nazwać „nowy numer” i wtedy problemy z np. nr 9, 10 ... 35 itd. byłyby tylko w tym miejscu.

Share

12 (edytowany przez BMW 2005-11-11 13:14:40)

Odp: Numer 8 ?

Jeszcze nie widziałem tego numeru. W 7 numerze pisze ze 8 bedzie 9 listopada. Zgadzam sie z przedmówcami napewno jest jakis poślizg:(

Share

13

Odp: Numer 8 ?

b@d masz racje jeden post na nowe nr.

Share

14

Odp: Numer 8 ?

ja myśle że tak naprawde moglibyście robić nowe dla każdego nowego numeru... zamiast jeden gdzie będzie 50 stron ... tak to sie pogubimy a tak każdy znajdzie sobie odpowiedź do interesującego go tematu.. zapytania i informacje o stare numery sie wywali albo zablokuje i będzie porządek.

15

Odp: Numer 8 ?

no Panowie wiec rozpoczyna sie kolejny tydzieŃ zbliza się środa a co to oznacza... chyba wszyscy wiedzą na forum miejmy nadzieje ze wydawca dotrzyma słowa i bedziemy się cieszyli środą tak jak powinniśmy. Dajcie znac jak zdobędziecie nr 8 koniecznie

Share

16

Odp: Numer 8 ?

bicker napisał/a:

no Panowie wiec rozpoczyna sie kolejny tydzieŃ zbliza się środa a co to oznacza... chyba wszyscy wiedzą na forum miejmy nadzieje ze wydawca dotrzyma słowa i bedziemy się cieszyli środą tak jak powinniśmy. Dajcie znac jak zdobędziecie nr 8 koniecznie

Bicker to oznacza ze bedzie nowy post pt. Czy macie juz 8 numer:)

Share

17

Odp: Numer 8 ?

byłem dziś w 2 kioskach i w obu usłyszałem "dziś niema,może  przyjdzie jutro",więc czekam..........

Share

18

Odp: Numer 8 ?

ludzie jest!!! jest nr 8 dzisiaj po wizycie Pani koskarka mnie poinformowała ze przyszedł wiec zakupiłem wiec gazu do kiosku... Jest tez informacja z wydawnictwa ze przepraszają iż ostanio się nie ukazał w terminie itd następny nr ma być 23 listopada

Share

19 (edytowany przez djpaulo 2005-11-17 11:55:53)

Odp: Numer 8 ?

no miejmy nadzieje bo jak będzie tak jak z ich stroną  to nie wróże najlepiej

Share

20

Odp: Numer 8 ?

Wszyscy zakupili już numer osiem? Ja jeszcze nie, muszę chyba pobiegać po kiskach smile

Share