1

Temat: Karoseria A,B,C Pomocy!

moze mi ktos pomoc? ja mam takiego stracha przed malowaniem, ze najlepiej bym sie za to nie bral. Min. dlatego, ze to bardzo precyzyjna robota a ja do takich dobry nie jestem.
Cierpie na jelito nadwrazliwe, skaze bialkowa itd itd. lecz w tym wszystkim zalazl sie niedobor magnezu i witaminy b6, co powoduje lekkie trzesienie sie rak, a w sytacjach stresujacych, trudno nawet zlapac patyk, bo nie trafisz. budka jest dopiero w 29 jesli mi sie dobrze wydaje... nie chce pare razy tego samego kupowac az dobrze mi wyjdzie, malowalem kiedys figurki z WP ale one byly malutkie, dlatego bylo ciezko nie wiem jak jest z budka tongue Poza tym ten aerograf i farby. A poniewaz pozno zaczalem nie wiem nawet teraz gdzie zdobyc uklad sterujacy, pewnie  zaskoczy mnie cena jakies 250 zl. Kurde!
Moze maluje ktos na zamowienie z drobna oplata ;-)

Share

2

Odp: Karoseria A,B,C Pomocy!

Pomaluj sobie sam! Raz ze przyjemnosc jak fajnie wyjdzie, dwa ze nawet jak spieprzysz to gotowa i pomalowana buda w inecie kosztuje w okolicach 100pln. Odpusc sobie aero, i maluj sprayem, powyklejaj ladnie bude tasma malarska bo to polowa sukcesu a potem lakieruj. A nawet jak nie wyjdzie tak jakbys chcial, to tez sie nie przejmuj - w nr. 90 ma byc druga polakierowana buda, a pozatym jak przyorasz (co nieuniknione hehehe) kilka razy w kraweznik, to i tak polowa lakieru odpadnie ;]

250pln za dobry zestaw RC to nie jest duzo ;]

Share

3

Odp: Karoseria A,B,C Pomocy!

Co do taśmy modelarskiej - może byc zamiast niej zwykła szara taśma ?

Zapraszam sk

Share

4

Odp: Karoseria A,B,C Pomocy!

Moze (kazda moze, nawet izolacyjna, byle kleju nie zostawiala na podlozu bo ciezko Ci bedzie to wyczyscic potem), ale tasma malarska jest latwiej. Ona z natury jest taka pomarszczona,przez co daje sie rozciagac a przy tym modelowac w krzywizny, zaokraglenia itp.

Share

5

Odp: Karoseria A,B,C Pomocy!

dzieki podly smile ale jak mi nie wyjdzie to glowa zaoram w kraweznik hmm - smile
mam dopiero 15 numer, ale patrze z punktu przyszlosciowego. teraz jeszcze dokupie od 85-90, narazie mam 85 z oponka tongue

Share

6 (edytowany przez tteessaa 2007-05-17 17:33:57)

Odp: Karoseria A,B,C Pomocy!

Ja pomalowałem zwykłym sprejem dupli color za 8zł niebieski + 8zł biała ,wyciąć zakryć szyby i malujemy z dwie warstwy w odstępie czasu jak pod cieknie farba pod plaster osłaniający szyby przed pomalowanie to nie ma sie co martwić ponieważ i tak przychodzą potem naklejki z czarną obramówką na szyby i i jest git zdjęcie w galerii podly dobrze gada z dwa dachy krawężnik i nie wiadomo co jeszcze smile ....jedna uwaga przy wycinaniu otworów pod kołki mocowania budy na podwoziu doradzam przesunąć je o 3-4 mm do przodu (u mnie jest na styk przy skręcaniu i dobiciu zawieszenia jest możliwość że koło będzie przycierać)

Share