Temat: Silnik

Witam
Kupujecie silnik z kolekcji czy nie???
Ja właśnie zakupiłem HPI T15 i już się niemoge doczekać Paczki.

Share

2

Odp: Silnik

Ja kupuje z kolekcji jak wszystko zaczłem to musze skoŃczyć wink

http://img.userbars.pl/48/9543.jpg
http://img.userbars.pl/79/15620.png

Share

3

Odp: Silnik

Ja tez napieram z kolekcji - przy tym kilka numerow podwojnie kupie co by miec zapas (tlok i korbowod przedewszystkim).

Share

4

Odp: Silnik

ja z kolekcji big_smile

Share

5

Odp: Silnik

Z tego co się orientuję to te części są te same tłok, korbowód, Głowica cylindra się trochę różni wyglądem

Share

6

Odp: Silnik

O jakim Wy silniku mówicie ?
Coś trzeba jeszcze zamówić oprócz zastawu sterujacego ? roll

Zapraszam sk

Share

7

Odp: Silnik

nie, nie trzeba!! tylko kolega rurari1 nie chce czekać na silnik w gazetce to sobie kupuje sam big_smile

Share

8

Odp: Silnik

BMW napisał/a:

nie, nie trzeba!! tylko kolega rurari1 nie chce czekać na silnik w gazetce to sobie kupuje sam big_smile

Oki ...to mnie uspokoiłeś cool

Zapraszam sk

Share

9 (edytowany przez rurari1 2006-12-23 15:07:11)

Odp: Silnik

witam
Dziś przyszedł ten silnik.
wszystko wporządku ale:
od koŃca wału korbowego do więkrzego koła skrzyni biegów jest 2,5 cm luzu patrz foto w galeri pt.: silnik HPI T15

Share

10

Odp: Silnik

hmm nie wiem sad albo silnik nie pasuje albo jakich części brakuje które będą w następnych numerach RCT big_smile

Share

11

Odp: Silnik

mysle ze potrzebuje poprostu jakiejś przedłózki

Share

12

Odp: Silnik

Tam przeciez brakuje w ogole calego clutchbella z zebatkami na dwa biegi.

Share

13

Odp: Silnik

no właśnie o tym mówiłem że potrzeba jakiejś części co będzie w następnym numerach big_smile

Share

14

Odp: Silnik

I to dopiero na samym koncu kolekcji. Sam patrzylem na silniki zeby kupic osobno, ale sobie odpuscilem - w zaleznosci od tego co kupimy, bedzie trzeba dokupic clutchbell, loze pod silnik, sprzeglo, tlumik, gaznik, flywheel, filtr powietrza i... hgw co jeszcze hmm i do tego te czesci sa dostarczane dopiero na samym koncu kolekcji hmm

Share

15

Odp: Silnik

przenoszę do "Garaż-podwozie" big_smile

Share

16

Odp: Silnik

Składał ktoś z Was silnik bez przesmarowania go olejem ?
Czy wystarczy kilkakrotne "odpalenie bez świecy" tak jak Podly proponował ?
Chodzi o to że w tej chwili nie posiadam oleju a chciałbym go już składac ;(

Zapraszam sk

Share

17

Odp: Silnik

Wydaje mi się że lepiej przesmarować  niż na sucho  złożyć użyj np. olej samochodowy do silnika do skuterów kosiarek spalinowych i innych urządzeŃ napędzanych 2T będziesz miał pewność ,teoretycznie można i bez potem wpuścić olej przez gaznik i otwór świecy jedynie wałek i „psełdo”  łożysko do startera niema jak nasmarować a na pewno to miejsce nie powinno być suche smile

Share