1

Temat: Włatcy Móch

Ktoś ogląda? ja byłem tego prawdziwym fanem, zanim zobaczyłem odcinek 22 który wszystko odmienił! Ech, czy oni nie wiedzieli że tak to zepsują tym? Można poczytać w komentarzach na forum do odcinka 22 i obejrzeć na milanos.pl

A ja zawsze czekałem do 23.30, aby odcinka nie zobaczyć później niż inni ;(. Na ten czekałem 30 min po północy hmm. Niepotrzebnie.

Jeśli ktoś ogląda włatców to niech NIE ogląda tego odcinka. Kolega mówi: a zobacze, ja mówie NIE bo oglądał na 2 dzieŃ, po czym i tak w czwartek o 20 obejrzał i taka sama reakcja. hmm Ech...

Share

2

Odp: Włatcy Móch

a ja oglądam (każdy od 1 do 22 na necie tongue ) i ten 22 wcale nie jest zły tongue

Share

3

Odp: Włatcy Móch

ja tez ogladam smile ten 22 był słabszy le tez były dobre momenty:P najlepsze było jak czesio wjechał autem do garazu:D 520 KM turbo nitro koham ten wus:D były juz gorsze odcinki np chigieniczny blus;/ porazka:P ale coz niekazdy jest najlepszy:D

Share

4

Odp: Włatcy Móch

porażką było muzełum, kontynuacja jednego z najlepszych odcinków: "autobus i suwenira" - to było coś.

Ale już nigdy nie spojrze na nmich jak na 8 latków hmm

Share

5

Odp: Włatcy Móch

nie przesadzaj to tylko taki odcinek był tongue

Share

6

Odp: Włatcy Móch

łeeeeeeeeeee ;(

Share

7

Odp: Włatcy Móch

empiq po prostu zapomnij o tym odciku:D

Share

8

Odp: Włatcy Móch

Mi też ten 22 się zbytnio nie podobał sad

Share

9

Odp: Włatcy Móch

23 jest zaje****y !:D

Share

10

Odp: Włatcy Móch

23 w środę zapomniałem obejrzeć więc albo obejrze dziś albo na necie

Share

11 (edytowany przez GaZeR 2007-05-25 22:24:10)

Odp: Włatcy Móch

ten 23 odcinek był takim nawiązaniem do odcinka Wiedźma Shigella ttlko że gra w 23 była  MMORPG a w wiedzmie RPG big_smile::D:

http://img263.imageshack.us/img263/7786/sygnaturkane3.gif

Share

12

Odp: Włatcy Móch

po 23 jakos zniknal ten niesmak po 22.

Nie ma jak pozytywna wibracja big_smile

Share