1

Temat: silnik. Odpalił juz ktoś?

Witam
Panowie ktoś probował juz odpalić silniczek naszego modelu?

Share

2 (edytowany przez podly 2007-05-08 00:19:46)

Odp: silnik. Odpalił juz ktoś?

Bez tlumika? Nie da rady odpalic tego silnika bez tlumika. A do tego docieranie silnika bez obciazenia (czyli zamontowanego w aucie albo na stanowisku do docierania z zalozonym smiglem) jest BARDZO nie wskazane i prawdopodobnie skonczy sie jego uszkodzeniem.

Share

3

Odp: silnik. Odpalił juz ktoś?

podly wyjołeś mi to z ust:P

Share

4

Odp: silnik. Odpalił juz ktoś?

A którym momencie należy zaaplikowac olej do silnika ?
Dopiero po złożeniu całości silnika czy w którymś momencie jego składania ?

Zapraszam sk

Share

5

Odp: silnik. Odpalił juz ktoś?

olej 'after run' jak sama nazwa wskazuje, leje sie do silnika po zakonczeniu jazdy.

Share

6

Odp: silnik. Odpalił juz ktoś?

ale też after runem smaruje się przed pierwszym odpaleniem tongue

Share

7

Odp: silnik. Odpalił juz ktoś?

dupa tam, smarowac after runem to trzeba bylo podczas montazu. Teraz wystarczy normalnie paliwo zalac, wykrecic swiece i pociagnac kilka razy szarpakiem bez kompresji a olej w paliwie nasmaruje nam wystarczajaco i ulatwi zapalenie po wkreceniu swiecy. Nie ma sensu paprac tam aftera.

Share

8

Odp: silnik. Odpalił juz ktoś?

no mi o to własne chodziło big_smile

Share

9

Odp: silnik. Odpalił juz ktoś?

Wstrzymaj się jeszcze 3 tygodnie, to napewno się odpali, bo został już tylko tłumik i... no.. coś tam, a w 90 będziekaroseria. Ja kupuje 3 sztuki, 2 dla mnie, bo może się rozbić, a jedna na allegro, jak patrze, jak tam budy po 100 zł tongue dobry pomysł na biznes smile

Share

10

Odp: silnik. Odpalił juz ktoś?

jakie 2 tygodnie? odpalimy za dokładnie 12 dni tongue

Share

11

Odp: silnik. Odpalił juz ktoś?

im blizej konca tym bardziej nie moge sie doczekac.
troche sie boje czy wszystko bedzie ok.
to moj pierwszy raz

Share

12

Odp: silnik. Odpalił juz ktoś?

hadzik napisał/a:

im blizej konca tym bardziej nie moge sie doczekac.
troche sie boje czy wszystko bedzie ok.
to moj pierwszy raz

jak to zabrzmiało lol co ma być nie dobrze tongue jak wszystko jak w instrukcji robiłeś to będzie dobrze;P

Share

13

Odp: silnik. Odpalił juz ktoś?

smile ciekawe kto pierwszy z nas zaliczy dach lub dzwona i cały ten nasz jeżdzący majstersztyk szlak trafi na 90 kawałków smile

Share

14

Odp: silnik. Odpalił juz ktoś?

wlasnie tego sie boje ze rozbije auto przy pierwszej próbie. dlatego na poczatku bede podchodzil do tego ostroznie powoli sie jakos naucze jak ustawic i prowadzic.
pozdrawiam.

Share

15

Odp: silnik. Odpalił juz ktoś?

nie nie masz sie czego obawiać. żeby pełną szybkością jeździł to musi trochę sie rozpędzić, a jak naprawdę sie boisz to ustaw tak mechanizm gazu żeby lekko ruszał gaźnikiem;P czy jak to sie nazywa tongue

Share

16

Odp: silnik. Odpalił juz ktoś?

Ja się bardziej boję że rozleci mi się podczas jazdy gdyż nie korzystałem z lepiszczy smile

Share

17

Odp: silnik. Odpalił juz ktoś?

maxtuning-a to bardzo prawdopodobne,nie używałeś lepiszcza??w takim razie powodzenia w prowadzeniu

Share

18

Odp: silnik. Odpalił juz ktoś?

Jak już będę miał wszystkie części to prawdopodobnie pobawie się w rozkręcanie wszystkiego, ale będę szalony i pojade bez.

Share

19

Odp: silnik. Odpalił juz ktoś?

to chociaż sklej jakimś klejem kropelką albo coś

Share