1

Temat: BMW M3 :) Nareszcie mam mój samochodzik! ;)

Co prawda, bardzo późno zacząłem interesować się RC, zdecydowanie za późno aby zamówić kolekcję hachette. Ale z drugiej strony wcale tego nie żałuję. Na allegro zakupiłem fajny modelik, na tej stronie był już komentowany. Fotki załączam tutaj...

Oto środeczek:

img184.imageshack.us/img184/918/zdj281cie3kn7.jpg

A z budą zdjęcie znajduje się tutaj:

img230.imageshack.us/img230/8930/zdj281cie31uf5.jpg

Prezentuje się bardzo ładnie... jeździ do 100 km/h

W pakiecie:

Pilot (taki sam na innej aukcji 349zł)
Zestaw startowy (ładowarka, pojemniczek na benzynę, 2 śrubokręty, klucz itp.)(taki sam na innej aukcji 99zł)
Buda na samochodzik (taka sama na innej aukcji 79zł)

A za cały zestawik zapłaciłem: 799zł!

Odejmując powyższe wydatki (starter buda pilot) za samochód zapłaciłem nieco ponad 250 zł!

Narazie pozostała do dokupienia benzyna, którą najprawdopodobniej będzie tornado 16%.
Niestety kosztuje sporo, więc narazie mogę pobawić się poruszaniem kółek tongue

Z zakupu jestem bardzo zadowolony.

I udało mi się zrobić wszystko pomyślnie mimo że jestem w tej sprawie całkowitym nOObem.
Z rct dokupie zestaw oświetleniowy, koła i budę do pomalowania aby jeszcze trochę ztuningować.

Nie wiem tylko dokładnie, "jak odpalić aby nie rozwalić". Odpalane jest tak jak rct takim przyrządem do pociągnięcia, (kolega rozwalił już takie 4 choć jeszcze nie odpalił swojego naturalnie w innym modelu) a to znajdowało się w 72 numerze hachette.

I czy coś leje się do tego filtra od silnika. Z góry dzięks za odpowiedzi i oceniajcie zakup.

Share

2

Odp: BMW M3 :) Nareszcie mam mój samochodzik! ;)

jeździ do 100 Km/H bo tak na pudełku jest napisane tongue

Share

3

Odp: BMW M3 :) Nareszcie mam mój samochodzik! ;)

a żebyś wiedział że to sprawdzę, pożyczę obrotomierzyk przeliczę, i jak się okaże że jeździ marne 99 km/h to się przejdę do tego kolesia i umieszcze mu ten pojazd tam gdzie światło nie dochodzi!

Share

4

Odp: BMW M3 :) Nareszcie mam mój samochodzik! ;)

co ty nie wyciągnie 100km . Nasz tez tyle wyciągnie jak go ustawisz tak ( a do tego trzeba mieć ogromne doświadczenie albo szczęście:P ) i na paliwie 20% będziesz jeździł.

Share

5

Odp: BMW M3 :) Nareszcie mam mój samochodzik! ;)

jak się mu podniesie dupe żeby kręcił koła w powietrzu to pewnie pojedzie i 200 tongue

Autko fajne - szkoda, że nie zdjęcia :>

6

Odp: BMW M3 :) Nareszcie mam mój samochodzik! ;)

v max. jest tylko kwestia doboru zebatek. Przy tej masie i na takim silniku pewnie i 200 by sie dalo zrobic, kwestia tylko ile sie bedzie rozpedzal do tej predkosci. Powyzej 60km/h jest i tak powalajaca przy tym przyspieszeniu i masie tego samochodu - nie jestem w stanie sobie wyobrazic co by sie stalo np. z moja stopa gdyby cos takiego rozpedzonego na max uderzylo mnie w kostke.

empiq: oprocz benzyny kup sobie przynajmniej olej do fitra i ARO, przydal by sie tez termometr. Obrotomierzem nic nie zmierzysz przy tych gabarytach - mozesz ewentualnie dopplerem zmierzyc albo radarem. No chyba zeby go puscic przed jadacym samochodem ale to troche ryzykowne. Jesli ten model ktory kupiles jest uzywany, to dobrze by go bylo rozebrac na czesci pierwsze i zlozyc od poczatku poprawiajac wszystkie usterki wynikle z eksploatacji i robiac dokladny przeglad silnika.

Share

7

Odp: BMW M3 :) Nareszcie mam mój samochodzik! ;)

podly ty się martwisz o kostkę... a wyobraź sobie, że ktos sobie kupił samolot i uczy się nim latać... wtedy przypadkowego przechodnia może zabolec co innego (albo nawet nie zdąży) tongue

8

Odp: BMW M3 :) Nareszcie mam mój samochodzik! ;)

Hehe.. dlatego o ile mi wiadomo to na samoloty potrzebna jest licencja wink

Share

9

Odp: BMW M3 :) Nareszcie mam mój samochodzik! ;)

Ten samochód ma trochę większy silniczek i osiąga max predkosc w 3,2 sek. na ile to prawda nie wiem

Share

10

Odp: BMW M3 :) Nareszcie mam mój samochodzik! ;)

Ej kupić do tego tornado 16% czy 20?

Share

11

Odp: BMW M3 :) Nareszcie mam mój samochodzik! ;)

Paliwo 16 % będzie lepsze do docierania.

Share

12

Odp: BMW M3 :) Nareszcie mam mój samochodzik! ;)

Zakupione tornado16%

Share

13

Odp: BMW M3 :) Nareszcie mam mój samochodzik! ;)

Ja już też mam paliwko ale k***a nie mogę jeździć bo kumpel mi zjebał to do zapalania.

Share