Temat: chłodzenie silnika

czy konieczne jest wycinanie otworów w przodzie auta (szyba) aby silnik miał lepsze chłodzenie podczas jady ?

jak u Was z temp silnika  ? ... czytałem gdzies że ma mieć max w okolicach 100 do 120 stopni

ja u siebie mierząc termometrem laserowym od HPI przy ostrej jeździe mam max 104 stopnie przy zdjętym body ... dopiero teraz dopasowałem otwór na tłumik i zastanawiam się czy wycinać w przedniej szybie coś ( otwór popsuje to wygląd auta)

prosze o odpowiedź

Share

2

Odp: chłodzenie silnika

koniecznie wytnij.

Share

3

Odp: chłodzenie silnika

myslicie zeby wycinac? no ja wytne jak tak bardzo trzeba ale nie ma zaznaczone na karoseri w ktorym miejscu dokladnie i co teraz?

Share

4 (edytowany przez BMW 2007-06-19 22:52:02)

Odp: chłodzenie silnika

odpowiedziałem ci na to pytanie ostatnim postem tongue ale jak nie dochodzi to muszę to obrazkowo pokazać tongue normalnie wytnij dziurę w karoserii np. taką tongue (ludzie ale macie problemy):
http://www.rcauto.pl/modules/Galeria/zdjecia/2006/76/orginaly/img_0007.jpg

Ja mam  wycięta jedna małą dziurę w szybie przedniej, całą boczną szybę żeby wlewać paliwo bez zdejmowania karoserii i mam jeszcze jedną dziurę w dachu nad świeca żeby grzałkę wkładać i jedną dziurę w boku do rotostartu(super działa tongue ) i dzięki temu mogę sobie odpalać bez zdejmowania karoserii.

Share