1

Temat: Koniec szkoły :)

Od dzisiaj  w mojej szkole koniec wystawiania ocen . W poniedziałek są występy itp i to jest ostatni dzieŃ z dziennikiem . Teraz panowie pochwalcie sie swoja średnią(oczywiście ci chodzą do szkoły) ja mam 4.1 xD

Share

2

Odp: Koniec szkoły :)

gratuluje:) hehe;D ja tam mam 2,85;P i sie ciesze ze juz koniec;P a do jakiej szkoły chodzisz??

Share

3

Odp: Koniec szkoły :)

do 1 gim xD ale zjebałem żeby  mieć 4,1 a miałem szansę na 4,5  ale mi sie nie chciało poprawiać tongue

Share

4

Odp: Koniec szkoły :)

a ja mam absolutorium (studia) czyli zdane mam wszystie przedmity i czekam na obrone pracy.. średnia to pewnie w okolicach 4 big_smile

5

Odp: Koniec szkoły :)

BMW ja tez do 1 smile xD a mam 5,0 (nie chce sie chwalic ale w 6 mialem 5,45 a byla szansa na 5,54 xD tongue)

HPI Savage X SS Brushless HK2370kV + HK150A
GS CL-1 PRO Team Kit Brushless Turnigy 2400kV + HK150A
Asso TC5R + Novak XBR 8.5T

Share

6

Odp: Koniec szkoły :)

ja mam zajebiście wysoki poziom tongue  jak sie wnerwię to przeniosę sie do normalnego gima. W podstawówce tak samo tez wyjebany poziom tongue ale za to maiłem 40 punktów na egzaminie na koniec podstawówki tongue opłaca się do taki szkół chodzić z wysokim poziomem bo później takie testy w palcem w dupie sie pisze :PP

Share

7 (edytowany przez kaper 2007-06-18 19:51:22)

Odp: Koniec szkoły :)

a ja tez big_smile moze poziomu tutaj nie ma (a czy wogóle jest ?? xD)
BMW nie chwwal sie tez miałem 4 dyszki na tescie tongue big_smile Jakby nie ten jeden pkt na konkursie wojewodzkim (ten co kurator robi) to bym mial z gory 40 pkt i nie musialbym pisac big_smile
BMW to gdzie ty chodzisz ?? tongue

HPI Savage X SS Brushless HK2370kV + HK150A
GS CL-1 PRO Team Kit Brushless Turnigy 2400kV + HK150A
Asso TC5R + Novak XBR 8.5T

Share

8

Odp: Koniec szkoły :)

A ja mam 4.00 jak bym sie nie poklucił z wiekszoscia nauczycieli to bym mial z 4.4 ale z duzo wiekszoscia sie poklucilem i postawili mi 3 bez komentarza big_smile a na tescie w 6 klasie mialem 38 pkt. no a teraz 2 klasa gima zdana, szczerze mowiac to wolałbym juz miec 3 za soba big_smile

http://img.userbars.pl/48/9543.jpg
http://img.userbars.pl/79/15620.png

Share