Temat: Problem z robotami

Jak zapewne zauważyliście co jakis czas pojawiaja się nowi "użytkownicy", którzy wrzucają posty z masą linków - są to mniej lub bardziej wyrafinowane roboty komputerowe, ktorych jedynym zadaniem jest rozpowszechanianie jak najwiekszej ilosci linków. (zabiegi pozycjonowania stron itd). Niestety prędzej czy poźniej musialo do tego dojść i stalo się. Podejmuje więc następujące kroki:

Od dzisiaj rejetracja uzytkownika będzie wymagała potwierdzenia swojego adresu e-mail, z wygenerowanym hasłem. Mam nadzieje, że ten prosty zabieg uchroni - przynajmniej na chwilę - od robotów, które zapewne są wkurzajace smile

Druga sprawa. Nie rozumiem zabardzo co miał na celu post o tytule Hi i dopisywanie się do niego jeden pod drugim ... nienormalni jesteście?

Jeżeli roboty "wrócą" trzeba będzie pomyśleć o dodatkowych zabezpieczeniach. Was generalnie juz to tak nie dotyczy bo jesteście zarejestrowani - głownie będzie to dotyczyło noworejestrujacych się. Natomiast jezeli zabezpieczenia będą musiały posunać się dosyć mocno to moze i Was też to dosiegnie.

Pozdrawiam
Quadric

2

Odp: Problem z robotami

Jaki wał hmm

Share

3

Odp: Problem z robotami

miziak napisał/a:

Jaki wał hmm

???????

No Quardic nareszcie bo już mnie te linki wnerwiały tongue

Share

4

Odp: Problem z robotami

Quadric wiesz co mozna by zrobić (tylko nie wiem czy wersja forum to umozliwi)
Przy rejestracji wpisz pole np. Stolica Polski, ogranicz do 8 znakow i juz big_smile

P.S musze do ciebie napisac na gygy, troszke sie popytac tongue

HPI Savage X SS Brushless HK2370kV + HK150A
GS CL-1 PRO Team Kit Brushless Turnigy 2400kV + HK150A
Asso TC5R + Novak XBR 8.5T

Share