1

Temat: cena bmw m3 gtr

mam pytanie czy te ceny oferowane przez wydawnictwo niesą troszke na wyrost. skoro identyczny model tylko złożony kosztuję 1440.  http://www.model-fan.com.pl/index.php?d=produkt&id=440  trzeba chyba na głowe upaść żeby płacić  ponad 2 razy więcej za to żeby go sobie złożyć. Przecież mozna kupić taniej , a jak ktoś chce sobie poskladać to może sobie go rozebrać i złożyć smile:) wkoŃcu w drugim numerze jest schemat montarzowy smile:). powodzenia tym co zdecydowali sie składać . I oby im kasy starczyło smile:) ja zrezygnowałem. i kupie sobie kompletny:) i ile kasy zaoszczędze smile:) POWODZENIA . heh ale wkoŃcu ktoś musi nabijać kieszenie kasą firmie. narazka

Share

2

Odp: cena bmw m3 gtr

he he he .. nikt tu nie kwestionuje, że cena modelu (4000 zł) + zestaw sterujący + dodatkowe opłaty (smar, benzyna, farba) ... to olbrzymie przegięcie ... ale cóż ... ja myślę, że mimo wszystko pewne rzeczy nabierają potem wartości kolekcjonerskiej... a takie rzeczy jak "satysfakcja" ze złożenia nie da sie przeliczyć na pieniądze - chociaż koszt tego jest ewidentnie poniżej pasa kieszeni przeciętnego Polaka...

3

Odp: cena bmw m3 gtr

wszelkiej masci gotowce juz w przedbiegach odpadaja z gry

Share

4

Odp: cena bmw m3 gtr

ohh rece mi juz opadaja!no ale dobra powiem to jeszcze raz skladajac ten model masz ta satysfakcje!. najlatwiej isc se do sklepu i se kupic a tu masz mozliwosc samodzielnego zlorzenia tego cacka. to tak jakbys kupowial na raty tylko bardzo drogie i co tydzien sad

http://img263.imageshack.us/img263/7786/sygnaturkane3.gif

Share

5

Odp: cena bmw m3 gtr

Wpadł mi do głowy pewien pomysł. A może by tak wyskrobać list otwarty smile do urzędu ochrony praw konsumenta czy aby podniesienie ceny po pierwszym i drugim numerze o 100% jest zgodne z ogólno przyjętymi zasadami handlu? Można by też zapytać czy aby cena prawie 40 zł za jeden numer gazetki nie jest rozbojem w świetle prawa wobec ceny modelu oscylującej w granicach 1450 PLN. Jestem ciekaw czy rozochocone wydawnictwo nie podniesie ceny numerów zawierających bardziej kosztowne części?
Co o tym myślisz quadric?

Share

6

Odp: cena bmw m3 gtr

Bez sensu. To jest wolny kraj - nikt nikogo nie zmusza do kupowania czegokolwiek. Nie stac Cie? Za drogo dla Ciebie? - Nie kupujesz. Zaden urzad nie ma prawa regulowac ceny takiej gazety.

Share

7

Odp: cena bmw m3 gtr

Jednakze spytac mozna, kto pyta nie bladzi, jestem za

Share

8

Odp: cena bmw m3 gtr

no może ja coś na ten temat bym nawet wiedział bo studiuję m.in. prawo tongue i tak naprawdę to jest to forma "dyktatorska" ktoś dyktuje cenę ponieważ nie ma innych form zakupu tego i owego - błąd .. niestety jest i to sie nazywa gotowy model... cóż niestety taki model zalicza się do "artykułów luksusowych" wiec nie masz obowiazku czy niezmiernej potrzeby kupowania tego.... jednak uważam, że zawsze można próbować bo kto nie probuje nic nie zyskuje..

a co do innej kwesti to już gdzies napisałem że podejrzewam na dobre paredziesiąt procent że jeszcze troche i wydawnictwo podniesie cenę..

9

Odp: cena bmw m3 gtr

quadric napisał/a:

no może ja coś na ten temat bym nawet wiedział bo studiuję m.in. prawo tongue i tak naprawdę to jest to forma "dyktatorska" ktoś dyktuje cenę ponieważ nie ma innych form zakupu tego i owego - błąd .. niestety jest i to sie nazywa gotowy model... cóż niestety taki model zalicza się do "artykułów luksusowych" wiec nie masz obowiazku czy niezmiernej potrzeby kupowania tego.... jednak uważam, że zawsze można próbować bo kto nie probuje nic nie zyskuje..

a co do innej kwesti to już gdzies napisałem że podejrzewam na dobre paredziesiąt procent że jeszcze troche i wydawnictwo podniesie cenę..

PODNIESIE CENE!!!!!!!!?????????WHAT?CZY ICH PO****ŁO A Z K¡D TO WIESZ?

http://img263.imageshack.us/img263/7786/sygnaturkane3.gif

Share

10

Odp: cena bmw m3 gtr

ja nie mówie że tak jest ... to tylko moje przypuszczenia!! A o co je opieram?? o parę faktów: praktycznie każda kolekcja tak koŃczy że gdzies tam po którymś numerze coś mieszają w rządzie i to jest pretekst dla gazety zeby podnieść cene jak bo i tak sie nikt na tym nie zna .. drugi powod to klauzula o prenumeracie ("gwarancja stałej ceny") czyli tak jak już mowiłęm nie wydaje mi sie żeby to był tylko błachy powod przekonania do prenumeraty.

ALE POWTARZAM JESZCZE RAZ !! TO NIE SA POTWIERDZONE INFORMACJE TYLKO PRZYPUSZCZENIA - które sa wielce prawdopodobne.... życze wszystkim tym, którzy zbierają w/w gazetę, żeby taka sytuacja nie nastąpiła.