Temat: [list]Cena kolejnych nymerów

-----Original Message-----
From: Quadmachine [mailto:quadmachine@wp.pl]
Sent: Wednesday, August 17, 2005 8:09 PM
To: kolekcja@hachette-livre.com.pl
Subject: [pytanie] ceny numerów i prenumerata

Witam, mam na imię Michał.

Mam nadzieję, że to właściwy adres dla zadawania takich pytań...

...otóż, w internecie pojawiają się różne informacje na temat ceny poszczególnych numerów Radio Control Tuning  oraz prenumeraty.

Podobno:

1 nr kosztuje - 9.90 ...

2 nr - 19.90

a od 3 numeru - 39.90 zł ...


odnośnie prenumeraty, to podobno przy zamówieniu cena spada o 10% oraz nie trzeba wnosić dodatkowej 239 zł opłaty za ten zestaw "oferta specjalna" ze sterowaniem i uruchamianiem silnika...

Proszę rozwiać moje wątpliwości, gdyż bardzo mi na tym zależy..


Z uszanowaniem

Michał



-----
ODPOWIEDŹ
-----



----- Original Message -----
From: Kolekcja Hachette
To: 'Quadmachine'
Sent: Thursday, August 25, 2005 9:11 AM
Subject: RE: [pytanie] ceny numerów i prenumerata


Witamy,


Informacje, które przytoczył Pan w swoim mailu są jak najbardziej prawdziwe.


Pozdrawiamy,

Wydawnictwo Hachette Livre

2

Odp: [list]Cena kolejnych nymerów

Hmmm kupiłem już8 numerów i musze na tym poprzestac, 160zł miesiecznie to kolosalny wydatek jak na mój budżet.Ta cena jest skierowana do ludzi zarabiajacych ponad 3.000tys miesiecznie a ci z kolei nie mają czasu bawic sie w takie głupoty. Szkoda ze wydawnictwo nie zmniejsza ceny bo ludzie stopniowo beda rezygnowali tak jak ja bo lepiej stracic 300zł niz niecałe 4000(cała seria ). A przeciez nizsza cena mogłaby przyciągnąć klientów.:(

Share

3

Odp: [list]Cena kolejnych nymerów

Jutro się okarze ile będzie kosztowała podłoga do tego auta . Przeczucie mi mówi że grubo powyżej 40 PLN sad

Share

4

Odp: [list]Cena kolejnych nymerów

Na szczescie Twoje przeczucie bylo bledne - cena normalna czyli 39.90. Chyba pierwszy raz (pomijajac pierwszy numer) wartosc czesci jest wyzsza od ceny jaka placimy (plyty podlogowe alu w sklepach modelarskich zaczynaja sie w okolicach 100pln).

pozdrawiam

Share

5

Odp: [list]Cena kolejnych nymerów

prawda.. ale czy to nie dziwne ? gdzieś musi być jakiś haczyk smile

6

Odp: [list]Cena kolejnych nymerów

Noo.. haczyk pewnie jest taki ze w numerach do tej pory czesci mialy wartosc maksymalnie kilku zlotych a kosztowaly tez 39.90 wiec i tak sa do przodu ;]

Share

7

Odp: [list]Cena kolejnych nymerów

Może być jak w przypadku radiocontrol gdzie pakiet baterii i ładowarka kosztowały 79 PLN

Share

8

Odp: [list]Cena kolejnych nymerów

podly napisał/a:

Noo.. haczyk pewnie jest taki ze w numerach do tej pory czesci mialy wartosc maksymalnie kilku zlotych a kosztowaly tez 39.90 wiec i tak sa do przodu ;]

no tak ale równie dobrze mogłby nagle 5000 więcej ludzi wyrazić chęc zakupienia samej płytki

9

Odp: [list]Cena kolejnych nymerów

@veni ale kosztuje normalnie czyli 39.90

@quadric - nie wiem w sumie czy az tak bardzo modelarzom zalezy na tej plytce, trudno powiedziec - co innego gdyby to byla jakas popularna plyta jak TGS czy REVO. To zreszta jest dobry argument za prenumerata co by sie nie stresowac ze zabraknie gazetki ;] A ja poprostu wstalem rano i polecialem do kiosku profilaktycznie zeby mi ktos nie sprzatnal sprzed nosa ;] Mysle ze takie krytyczne numery moga zawierac jeszcze karoserie, bo buda z lexanu tez kolo 100pln kosztuje.. No i elementy silnika, ale to sie okaze ;]

Share

10

Odp: [list]Cena kolejnych nymerów

nom jasne racja.. z tym, że mimo iż nie jest to popularna płytka (tzn nie wiem bo nie wiew jak ona dokladnie wygląda) ale też jak zauważyłeś karoseria z lexanu (jedna będzie pomalowana i druga klarowna) to sa jednak większe koszty niż 40 zł... no ja mam nadzieje, że (np wg Twojej filozofi) w kupowaniu gazety nie powinny obowiązywac reguły "kto pierwszy ten lepszy" ... bo zawsze ktos będzię pierwszy i ktoś będzie ostatni smile

11

Odp: [list]Cena kolejnych nymerów

hehe no ja tez mam taka nadzieje - to nie jest moja filozofia, poprostu dmucham na zimne i nie chce ryzykowac ;] nie spotkalem sie jeszcze - nawet tutaj na forum z tym zeby komus nie udalo sie kupic jakiegos numeru wiec moze nie jest tak zle.. Pozostaje jeszcze zamawianie numerow telefonicznie itd. - co prawda nie wiemy jak dziala, ale ze napewno maja jakies zwroty, wiec jakas ilosc numerow powinno dac sie zamowic. Ja sie przymierzam jednak do prenumeraty od przyszlej partii czyli jakos od 15 numeru - nie mam ochoty sie stresowac placac tyle kasy ;]

Share

12

Odp: [list]Cena kolejnych nymerów

nom prenumerata dobra rzecz - jak sie ma kase z góry smile