Temat: Prenumerata

Informacje o prenumeracie kolekcji "Piraci z Karaibów - klątwa Czarnej Perły"


Zasady prenumeraty

  • Prenumeratę można zamówić od 2 lub 3 numeru

  • W pierwszej przesyłce będą 2 numery

  • W drugiej przesyłce będą 2 numery oraz młotek

  • W trzeciej przesyłce będą 4 numery oraz giętarka


Zamawianie numerów archiwalnych
tel. (22) 48 75 333
tel. 608 921 455

2

Odp: Prenumerata

Hej, jeśli chcesz kupić numery archiwalne musisz zadzwonić do wydawnictwa pod numer: (67) 210 86 50

3

Odp: Prenumerata

Witam. Czy ktoś z prenumerujących Czarna Perłę dostał w marcu kolejna paczkę z częściami modelu?

Share

4

Odp: Prenumerata

Hej, witam na forum.

Ja jeszcze nie dostałem, ale ostatnie przychodziły około 5-6 dnia miesiąca. Pewnie w poniedziałek, wtorek coś dotrze.

5 (edytowany przez przemek_263 2012-03-08 18:21:36)

Odp: Prenumerata

Hej, witam wszystkich

Ja też nie otrzymałem żadnej paczki. Pół dnia próbuje sie do nich dodzwonić bezskutecznie telefonu stacjonarnego nikt nie odbiera a komórka jest wyłączona. Jesli macie jakieś informacje odnosnie Hachette to prosiłbym o napisanie ich na forum.

Pozdrawiam

Witam,

dobre wiesci, jest nadzieja Hachette zmieniło nr telefonu tutaj macie nowe : (22) 48 75 333 lub 608 921 455 pracują od godz.9 do 17.

Pozdrawiam

Share

6

Odp: Prenumerata

Hej, dzięki za info odnośnie nr telefonu. Ja na razie też nic nie dostałem. Poczekam jeszcze do poniedziałku. - jak nie to zacznę wydzwaniać. Można też próbować na mail: biuro@hachette.com.pl

7 (edytowany przez przemek_263 2012-03-09 11:04:26)

Odp: Prenumerata

Ja tam bede jutro dzwonił, bo z mailem to różnie bywa i dam wam znać co mi powiedzieli smile

Otóż dodzwoniłem sie i dowiedziałem sie że przenosili magazyn do innego miasta i ta pani powiedziała że postara sie wysłać paczke jak najszybciej.Wiec możesz tam dzwonić.

Pozdrawiam

Share

8 (edytowany przez tivek13 2012-03-09 15:08:46)

Odp: Prenumerata

Witam.

Jestem tutaj nowy i jak wy kolekcjonuję Czarną perłę. Uff dobrze, że to forum istnieje gdyż ja również zacząłem się zamartwiać tym, że paczki nie ma i nie ma, oczywiście w dalszym ciągu nie dostałem paczki, ale z tego co widzę to wyslą ją jak tylko uporządkują własne sprawy. Już myślałem ,że to wygląda to tak, że wysłali 9 numerów i puf zniknęli... na szczęście tak nie jest. Tak nawiasem to próbuje się tam dodzwonić ale ciągle zajęte, najwyraźniej nie tylko My chcemy dostać nasze paczki. Cóż jak się dodzwonię i dowiem się coś więcej to napiszę, ale ostatnim razem jak tam dzwoniłem to Pani nie była jakoś miła tylko spławiła mnie jak najszybciej.

A więc tak. Dodzwoniłem się i tym razem Pani była dośc miła i na moje pytanie czy została wysłana paczka kolekcji Czarnej perły... imię itp. Dostałem odpowiedź tu cytuję: "Paczka zostanie wysłana z opóźnieniem za co przepraszamy, paczka zostanie wysłana, czy też można się jej spodziewać od 10-13marca" także myślę, że sprawa jest jasna i paczka dojdzie w przyszłym tygodniu.


Pozdrawiam

Share

9

Odp: Prenumerata

Hej, dzięki za informację. Mam nadzieję, że jednak w końcu wyślą. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz: jeśli Czarna Perła wychodzi co tydzień.. a prenumeratorzy dostają paczkę raz w miesiącu w okolicach tego samego dnia - to z miesiąca na miesiąc jesteśmy parę dni do tyłu. Ciekawe czy można jakoś przyspieszyć albo wyrównać ten czas.

10 (edytowany przez przemek_263 2012-03-14 06:53:15)

Odp: Prenumerata

Witam, odnośnie twojej myśli o przyspieszeniu lub wyrównaniu terminu otrzymywania przesyłki jest to raczej nie możliwe ponieważ Hachette ma na wysłanie paczki 30 dni od daty zamówienia prenumeraty, i do tych 30 dni na pewno ją wyślą a czy dojdzie w terminie to już zależy od poczty albo firmy kurierskiej, znam taką jedną która zatrudnia kierowców widma którzy pobierają paczki i ich nie dostarczają hmm , skutkiem czego trzeba jechać osobiście do siedziby firmy po paczkę i zapłacić za przesyłkę której nie dostarczyli bo "nie było nikogo w domu" pomimo że przesiedziałem cały dzień w domu w oczekiwaniu na przesyłkę z TP.
Na szczęście Hachette wysyła paczki za pośrednictwem Poczty Polskiej smile.

No to uciekam spać (nienawidzę nocek) big_smile

Pozdrawiam smile

Share

11

Odp: Prenumerata

No ja miałem kiedyś dokładnie taką samą sytuację. Twierdzili, że nikogo nie było w domu i teraz to ja sam sobie mam po to przyjechać - a siedziałem specjalnie cały dzień w domu.

12

Odp: Prenumerata

Czyżbyśmy myśleli o tym samym? A i właśnie dostałeś już paczkę?

Share

13

Odp: Prenumerata

No niestety dalej nic nie ma hmm

14

Odp: Prenumerata

Witam

Wczoraj byłem w Empiku i widziałem nr 17 Perły z jakimiś (chyba) ołowianymi elementami, bo strasznie ciężkie były, ale ja nie o tym chodzi mi mianowicie, że w prenumeracie doszło do nas 9 numerów a teraz w empiku jest 17 więc może doszli do wniosku, że w kolejnej paczce wyślą zamiast 4 to 8 numerów przez co wyrównamy się z 9-17 numeru. To tylko moja wypowiedź, ale i tak będę tam w poniedziałek dzwonił i tym razem im nagadam, bo to troche lekceważące w stosunku do prenumerujących, żeby o pół miesiąca paczke opóźniać.

Pozdrawiam

Share

15

Odp: Prenumerata

Raczej nie mogą tak zrobić bo jest to nie do końca zgodne z umową, która została zawarta między prenumeratorem a wydawcą. W umowie jest wyraźnie napisane "Co miesiąc będę otrzymywać 4 kolejne numery kolekcji PIRACI Z KARAIBÓW. ZBUDUJ CZARNĄ PERŁĘ LEGENDARNY STATEK PIRACKI!"


Ale ogólnie to tez już jestem wkurzony. Zaczynam żałować, że zamówiłem prenumeratę bo jak słusznie zauważyłeś w tym momencie jesteśmy 2 miesiące do tylu (8 numerów w plecy). Jakbyś coś się dowiedział, to wal. Ja tez się spróbuje jeszcze z nimi skontaktować.


Te elementy to chyba są z jakiegoś metalu (może cyna?) Wydaje mi się, że to wszystko do ładowni poleci (widzę tu jakieś butelki, kosze, itp). Ogólnie to powinniśmy o tym dyskutować pod numerem 16 i 17, ale ktoś tu się spóźnia z dostarczeniem paczki smile


http://rct.goblix.pl/img/m/2/t/p16oharr9b1des1qpk1vb7eidevd3.jpg
http://rct.goblix.pl/img/m/2/t/p16ohas9ggvcq17r9el6ita4o55.jpg

* obrazki zaczerpnięte z bloga melpapa

16

Odp: Prenumerata

Witam!

A więc tak tym razem dowiedziałem się, że numery od 10-13 są w "PAKOWALNI" (nie wiedziałem, że istnieje coś takiego) także zostaną wysłane, ah no i słynne "proszę uzbroić się w cierpliwość" dodatkowo dostałem informacje o tym, że kolejne numery zostaną wysłane szybciej, ale czy to prawda... no nic ja tam się uzbroję w cierpliwość i będę czekał, bo rezygnowanie z prenumeraty nie ma sensu tym bardziej, że chodźby nie wiem co to w prenumeracie masz zawsze wszystkie numery i nic nie przegapisz a w empikach czy innych sklepach to raz przywiozą jednego numeru więcej, raz mniej, a czasami w ogóle i trzeba chodzić i szukać...

Pozdrawiam

Share

17

Odp: Prenumerata

Dzięki za informację. Ja jeszcze też bezpośrednio piszę do babki z biura Hachette. Kiedyś mi w miarę rzeczowo odpowiadała - mam nadzieję, że teraz też tak będzie.

18 (edytowany przez tivek13 2012-03-22 14:37:58)

Odp: Prenumerata

Ok. To jak Ci coś odpisze sensownego i racjonalnego to z chęcią poczytam co mają nam biednym prenumeratorom do powiedzenia... wink
DZIŚ DOSZŁA MI PACZKA DOSŁOWNIE PRZED 10 MINUTAMI. NO NARESZCIE NUMERY OD 10-13 big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile big_smile

Share

19

Odp: Prenumerata

Hej... ja właśnie dziś dostałem avizo. Wygląda na to, że jednak dostaniemy to co mamy mieć wink.

20

Odp: Prenumerata

Witam mam do sprzedania częściowo rozpoczętą budowę modelu i nie rozpakowanych kilka numerów, całość kolekcji to 31 nr, niestety nie mogę kontynuować dalszej kolekcji.

Share