Temat: Model

Bismarck
Wydawnictwo: Hachette Polska
Producent: Amati
Strona kolekcji: Bismarck


http://www.kolekcja-hachette.pl/Bismarck/images/bismarck_front.jpg


Gazetka

  • "Krok po kroku" - Instrukcja budowy przedstawia, w jaki sposób złożyć części modelu znajdujące się w poszczególnych zeszytach. Przekrój poprzeczny i rzut z góry dokładnie pokazuje, która część statku jest składana w danym momencie.

  • Wskazówki dla modelarza zawierają informacje na temat niezbędnych narzędzi, postępowania w trakcie montażu oraz urządzenia stanowiska pracy.

  • Bismarck  - historia i legenda od pierwszych dni do tragicznego końca... Bogato ilustrowana historia legendarnego okrętu z nieznanymi do tej pory faktami.

  • Słynne okręty wojenne Historia oraz szczegółowe dane techniczne najsłynniejszych statków biorących udział w bitwach morskich.


Okres wydawniczy i koszty
Liczba numerów: 150
Całkowity koszt kolekcji: 3.705 zł
Cena za numer: 24,90 zł (pierwszy 4,90 zł, drugi 14,90 zł)
Częstotliwość wydawania: tygodniowo


Model
Okręt wojenny "Bismarck"
Długość: 1,25 m
Wysokość: 18 cm
Skala: 1:200
Możliwość zdalnego sterowania.


http://www.kolekcja-hachette.pl/Bismarck/images/foto01.jpg   http://www.kolekcja-hachette.pl/Bismarck/images/foto02.jpg   http://www.kolekcja-hachette.pl/Bismarck/images/foto03.jpg   http://www.kolekcja-hachette.pl/Bismarck/images/foto04.jpg


Materiały
Kadłub i kile: sklejka brzozowa
Kadłub z podwójnym poszyciem burtowym
Pokład: specjalne laserowane cięcia
Planki pokładowe: drewno lipowe cięte laserem dla uzyskania cienkiego poszycia klepkowego#
Ciśnieniowo odlewane metalowe części
Biały metal
Fotowytrawione części z mosiądzu lu alpaki ( zwanej również nowym srebrem, która jest odpornym na korozję stopem miedzi z domieszką niklu i cynku)
Metalowe, mosiężne i miedziane żyłki
Części aluminiowe i miedziane wstępnie toczone maszynowo
Kilka części z tworzywa sztucznego.


Bismarck uchodził za najnowocześniejszy i najdoskonalszy technologicznie okręt wojenny świata. Redukcyjny model Bismarck odtwarza oryginał z najwyższą dbałością o szczegóły. Projekt modelu powstał w oparciu o oryginalne plany budowy, a każdy element został wiernie odwzorowany w skali 1:200 przez specjalistów z włoskiej firmy AMATI. Model ten dostępny jest wyłacznie w ofercie  Kolekcji Hachette.

2

Odp: Model

Witam kiedyś zaprenumerowałem Bismarcka ale od 2 numeru problem polega na tym ze nie mogę dostać numeru 1 nie wiecie skąd można go zdobyć wydawnictwo nie chce mi przesłać tłumacząc ze nr 1 jeszcze nie jest dostępne nie  rozumie troszkę tego. Może ma ktoś do odsprzedania lub  może przesłać skan szkieletu ponieważ nie mogę bez nr1 rozpocząć pracy.

Share

3

Odp: Model

Hej, witam na forum.

Spróbuj może na allegro:
http://allegro.pl/bismarck-hachette-1-2 … 61070.html

4

Odp: Model

witam jak zrobic prenumerate chcialbym zbudowac bismarcka

Share