Temat: FAQ

FAQ zostało zbudowane na podstawie oryginalnej strony kolekcji i uzupełnione o dodatkowe informacje pozyskane z innych źródeł.


Wydawnictwo De Agostini sp. z o.o. nie jest powiązane z tym forum a więc Informacje zawarte na niniejszej stronie mogą okazać się nieaktualne zatem nie mogą być podstawą do wnoszenia skarg i roszczeń z tytułu wprowadzenia w błąd lub braku informacji. W razie wątpliwości zawsze należy sprawdzić czy oryginalnej stronie kolekcji nie pojawiły się zaktualizowane informacje.


PYTANIA OGÓLNE

  1. Z ilu numerów składa się kolekcja?
    Przewidywana długość kolekcji to 100 numerów.

  2. Z czego składa się kolekcja?
    Każdy numer składa się zeszytu oraz elementów, z których będziesz mógł zbudować model kultowego Sokoła Millennium. Model został zaprojektowany na podstawie oryginalnego statku kosmicznego z filmu Gwiezdne Wojny: Nowa Nadzieja.

  3. Czy mogę od razu zamówić całą kolekcję?
    Niestety skompletowanie całej kolekcji od razu jest niemożliwe. Kolejne numery są przygotowywane w rytmie tygodniowym, kolekcja powstaje więc na bieżąco.

  4. Gdzie mogę zakupić kolekcję?
    Kolekcja nie jest dostępna w kioskach, można ją zamówić tylko na naszej stronie internetowej.

  5. Jakie wymiary ma model Sokoła Millennium?
    Długość: 808 mm
    Szerokość: 596 mm
    Wysokość: 192 mm

  6. Ile kosztują kolejne numery?
    Pierwsza przesyłka zawierająca trzy numery kolekcji jest w promocyjnej cenie 39,99 zł. Cena każdego kolejnego numeru to 39,99 zł. Przesyłki będą docierały wprost do Twojego domu. Koszty pakowania i wysyłki ponosi wydawca.


PYTANIA DOTYCZĄCE OFERTY ZAKUPU

  1. W jaki sposób mogę zamówić kolekcję?
    Zamówienie możesz złożyć na stronie internetowej wydawnictwa, korzystając z formularza

  2. W jaki sposób będzie realizowana przesyłka?
    •    Pierwsza przesyłka będzie zawierała trzy pierwsze numery kolekcji i będzie wysłana w terminie około 30 dni od przyjęcia zamówienia. Pierwsza przesyłka jest w promocyjnej cenie – 39,99 zł za trzy numery.
    •    Druga przesyłka będzie zawierała dwa kolejne numery. Cena przesyłki z dwoma numerami to 79,98 zł.
    •    Trzecia przesyłka oraz kolejne będą zawierały po cztery numery. Cena każdej przesyłki z czterema numerami to 159,96 zł.
    •    Przesyłki będą wysyłane raz w miesiącu.
    •    Koszty pakowania i wysyłki ponosi wydawnictwo.

  3. Czy dostanę segregator na zeszyty kolekcji?
    Pierwszy segregator jest prezentem i będzie przesłany wraz z drugą przesyłką. Kolejne segregatory można zamówić za dodatkową opłatą, koszt to 19,99 zł. Zaznaczając pole dotyczące segregatora w formularzu zamówienia, będziesz otrzymywać co około 15 numerów segregator w cenie 19,99 zł.

  4. Jakie są korzyści zamówienia kolekcji?
    •    KOMFORT- przesyłki dostarczane są bezpośrednio do domu
    •    PEWNOŚĆ, że nie przeoczysz żadnego numeru
    •    PREZENTY - otrzymujesz 3 wyjątkowe prezenty
    •    WYGODA - nie ponosisz kosztów wysyłki
    •    GWARANCJA bezpłatnej wymiany uszkodzonych elementów

  5. Czy zamawiając kolekcję otrzymuję prezenty?
    Tak, otrzymasz 3 prezenty:

    •    z pierwszą przesyłką otrzymasz REPRODUKCJĘ UNIKALNEGO PLAKATU STAR WARS AUTORSTWA NORIYOSHIEGO OHRAI Z 1982 R., WYMIARY 48 X 68 CM
    •    z drugą przesyłką otrzymasz PRAKTYCZNY SEGREGATOR NA ZESZYTY KOLEKCJI
    •    z trzecią przesyłką otrzymasz WYJĄTKOWY T-SHIRT STAR WARS W ROZMIARZE UNIWERSALNYM


PYTANIA DOTYCZĄCE PRZESYŁEK

  1. Kiedy otrzymam pierwszą przesyłkę?
    Termin realizacji zamówienia pierwszej przesyłki wynosi do 30 dni. Kolejne przesyłki będą wysyłane raz w miesiącu.

  2. Na jaki adres mogę zwrócić przesyłkę?
    Zwroty prosimy kierować na adres: De Agostini, FUH Emilia, ul. Badylarska 48, 05-816 Michałowice, Opacz Kolonia.

  3. Czy ponoszę koszty dostawy przesyłek?
    Nie, koszty pakowania i wysyłki ponosi wydawca.

  4. Chcę złożyć reklamację
    Reklamacje powinny być składane na piśmie, z podaniem daty stwierdzenia wady produktu, na adres: skrytka pocztowa 25, FUP Warszawa 97, ul. Ks. J. Chrościckiego 20, 02-421 Warszawa, telefonicznie pod numerem 22 428 86 24 lub mailowo na adres: sokolmillennium@interabo.pl
    Pamiętaj, aby podać numer Klienta. Przyspieszy to wyjaśnianie sprawy.


PYTANIA DOTYCZĄCE PŁATNOŚCI

  1. W jaki sposób mogę uregulować należność za otrzymaną przesyłkę
    Przelewem internetowym, przelewem bankowym, bądź opłacając wypełniony rachunek płatności załączony do przesyłki na poczcie.

  2. Otrzymałem/-am błędnie wypełniony rachunek. Co mam robić?
    Prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta:
    telefonicznie: 22 428 86 24
    e-mailem: sokolmillennium@interabo.pl
    Pamiętaj, aby podać numer Klienta. Przyspieszy to wyjaśnianie sprawy.

  3. Ile mam czasu na opłacenie przesyłki?
    Należność prosimy uregulować w terminie 14 dni od otrzymania przesyłki, wykorzystując do tego załączony do przesyłki formularz płatności.

  4. Zapłaciłem/-am za otrzymane przesyłki i do dnia dzisiejszego nie otrzymałem/-am kolejnej przesyłki
    Prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta:
    telefonicznie: 22 428 86 24
    e-mailem: sokolmillennium@interabo.pl
    Pamiętaj, aby podać numer Klienta. Przyspieszy to wyjaśnianie sprawy.