1

Temat: nr 10 juz jest!

Wróciłem własnie z kiosku z nr 10. Cena jak zwykle 39,90. Dostajemy tylni mechanizm różnicowy. Wiec biegiem do kiosku

Share

2 (edytowany przez podly 2005-11-30 11:56:40)

Odp: nr 10 juz jest!

Heh, tez juz mam takze pewnie wszedzie dotarl na czas ;]
Do konca roku bedziemy mieli przykrecony do podwozia tylny mechanizmy przeniesienia napedu z hamulcem, do konca lutego bedzie karoseria i zmontowany caly centralny uklad przeniesienia napedu ze skrzynia biegow, sprzeglem itd. A na przelomie marca i kwietnia przykrecimy do naszej furki pierwsze kolo ;] Kuuurde jak ten czas wolno leci ;] a juz wydalismy 350PLN ;]

pozdro

Share

3

Odp: nr 10 juz jest!

350zł o rany za to można kupic u mnie dokładnie 500 chlebów oliwskich big_smile

4

Odp: nr 10 juz jest!

Noo.. i ze 150 butelek piwa w hurtowni ;] W koncu nie samym chlebem czlowiek zyje. Nawet jesli jest to chleb oliwski ;]

Share

5

Odp: nr 10 juz jest!

ze 100 flaszek!!!!!!  ale litrowych heh...

"nigdy nie m

Share

6

Odp: nr 10 juz jest!

Taki sam mechanizm różnicowy składaliśmy już wcześniej. Nie powinno to nikomu sprawić problemu!!! Zajeło mi ta praca około 10 minut. Tzn. 10 minut na tydzieŃ!!!!Pozdro dla wszystkich!!!!!!!!!(jestem pierwszy raz) P.S.Szczególne pozdrowienia dla QUADRICA.

Share

7

Odp: nr 10 juz jest!

ehh jak zobaczylem opis 9 numer, i tą płyte podwoziową i zdiecie jak to wszystko jest do siebie przykrecono to...łezka sie w oku kreci....hehe ale napowarznie to zazdroszecze wam. najwiekrza frajda jest wlasnie przykrecanie wszystkiego do tej plytki. co dziwne w poznanskim empiku nr 9 "bezkarnie" leżał sobie i nikt go niebral. a tak sie baliscie ze tego nr 9 niebedzie mozna dostac!!powodzenia w dalszym montarzu!!

http://img263.imageshack.us/img263/7786/sygnaturkane3.gif

Share

8

Odp: nr 10 juz jest!

Małek napisał/a:

P.S.Szczególne pozdrowienia dla QUADRICA.

a z jakiej okazji?

9 (edytowany przez podly 2005-11-30 23:47:29)

Odp: nr 10 juz jest!

quadrick: fanklub Ci sie jakis tworzy ;] jak zmienisz pulap zainteresowan to daj znac, bede pocieszal Vampire tongue

A tak w kierunku tematu - to w sumie warto bylo by 2 razy numer 2 kupic nie? taniej by wyszlo.. no ale niektorzy frajerzy jak ja, zbieraja 15 kuponow na aparaturke ;] Tak w sumie patrzac to jeszcze mozna kombinowac cos z numerami 41 43  53 54 56 57 58 - to sa amorki i kolka - mozna kupic na allegro albo gdzies te odcinki gazetki ale cholera wie czy czegos nie dolozyli do srodka... w kolkach napewno sa sruby ale one kosztuja grosze w modelarskich, natomiast amory wygladaja na lozne wiec... ;]

tomm: daj znac gdzie kupujesz po 3,5PLN bo ja za litra Remoffa place 21PLN a to i tak z przemytu leci ;]

pozdro dla wszystkich topiacych kase ;]

Share

10

Odp: nr 10 juz jest!

Odnośnie mechanizmu różnicowego. Tak się stało że w tej chwili mam trzy takie mechzanizmy dwa kupione z gazetkami i jeden z pierszymi numerami dodatkowo kupiony na allegro. Wyobraźcie sobie że wszystkie trzy składałem równie starannie a pierwsz z nich pracuje z lekkimi oporami i z wyraźnym terkotem, drugi wręczsię czasami zacina, momentami nie daje się go nawet obrucić, natomiast trzeci kupiony z gazetką w środę pracuje tak lekko i płynnie jak prawdziwy dyfer. Moim zdaniem świadczy to o jakości wykonania części tej kolekcji nie jest ona bynajmniej porywająca. Zależy jakie kto będzie miał szczęście do części.

Share

11

Odp: nr 10 juz jest!

Masz racje Pankol, jesli chodzi o elementy stalowe, to nie spodziewam sie tutaj zadnych roznic - problem pewnie jest w plastikach - ja w swoich dyfrach bardzo delikatnie wyszlifowalem otwory na ramiona zebatek i zauwazylem ze chodza znacznie lepiej, aczkolwiek czuje lekkie luzy - moge zebatki 'docisnac' do srodka jak i lekko je 'wyciagnac' - roznica jest na poziomie ulamkow milimetra ale jest wyczuwalna. Inna sprawa ze dyfer pracuje z przykreconym kolem ktore robi za calkiem pokazna dzwignie i w praktyce takie 'opory' moga nie miec wiekszego znaczenia... zobaczymy jak wszystko bedzie sie zachowywac w 'calosci' ;]

Share

12

Odp: nr 10 juz jest!

W najgorszym z moich dyfrów koŃcówki kół koronowych dają się wyciągnąć bądź wepchnąć do środka około 1 mm lub nawet więcej. Natomiast w dyfrze który pracuje bez zarzutu nie ma żadnego luzu.

Share

13

Odp: nr 10 juz jest!

No to wydaje mi sie ze jak tak bardzo mozna je wcisnac/wycisnac to przydalo by sie papierem sciernym zeszlifowac polowki dyfra tak zeby byl ciasniejszy - to chyba rozwiaze problem.

Share