1

Temat: nr 11 juz w sprzedaży

Panowie i Panie 11 nr Naszego tygodnika juz w kiosku. Za 39,90 coś malutko dali części bo dwa łożyska i pasek zębaty....

Share

2

Odp: nr 11 juz w sprzedaży

straaasznie biedny ten numer... a na zadnym z moich paskow transmisyjnych nie ma zadnego napisu wiec ten opis mozna sobie wsadzic ;/

W ogole nie podoba mi sie caly ten 'wirtualny tuning' - podstawy photoshopa umozliwiajace te wszystkie zmiany mozna za darmo wygooglac sobie bez problemu albo dojsc do nich samemu przy odrobinie wkladu wlasnej pracy. Zamiast tego powinny byc umieszczane informacje techniczne odnosnie RC  - chocby cos takiego jak dobor smaru do dyfra ktory zostal praktycznie w ogole nie poruszony, techniki jazdy, tuningu mechanicznego itp itd.

Share

3

Odp: nr 11 juz w sprzedaży

no ja na początku myślałem, że skoro to radiocontrol TUNING to będa informacje jak stuningowac naszą  bryke a nie pierdzielić sie w programie graficznym... tyle co oni tam napisali to nikomu nie pomoże...

4

Odp: nr 11 juz w sprzedaży

Zgadzam się porady jak bawić się photoshopem są nie na miejscu, klasyczna  zapchajdziura tym bardziej że program nie jest tani a oni nie załanczają żadnej wersji do gazetki.

Share

5

Odp: nr 11 juz w sprzedaży

Faktycznie, jak już płacę tyle kasy za te gazety, to oprócz horrendalnie drogiego pojazdu powinno być sporo praktycznych porad i/lub ciekawych artykułów o RC. Do działu o wirtualnym tuningu nawet nie zaglądam. Mam coraz więcej wątpliwości odnośnie tego RCT. W tej chwili wydawnictwo traktuje swoich klientów jak naiwnych półgłupków. Mam nadzieję, że to się zmieni.

Share

6

Odp: nr 11 juz w sprzedaży

Na obrone wydawnictwa mozna dodac tylko ze jest to doslowne tlumaczenie (mialem okazje trzymac w reku wloska wersje gazety i zawartosc byla identyczna jak w naszej) orginalu i hachette nie ma wplywu na zawartosc gazety - licencja zobowiazuje ich do robienia tlumaczenia w ten sposob - nie moga dodawac nic od siebie sad a szkoda sad Ja tam bede tak czy inaczej skladal ten samochod, po pierwsze juz i tak duzo kasy w tym utopilem, a po drugie nie moge kupic w calosci samochodu bo mi zona leb urwie ;] ale mogli by sie za ta cene bardziej postarac. I mogly by dotrzymac slowa odnosnie www ktorego cos nie widac.

Share

7

Odp: nr 11 juz w sprzedaży

Faktycznie BMW z gazetki bedzie jakieś dwa razy droższe niż w sklepie ale to było wiadomo od poczatku prosta sprawa ilośc nr razy cena i mamy hmm . Moim zdaniem faktycznie gazetka jest skromna ale nie najgorsza zbieram to bo nie mam zamiaru dac odrazu 2000. jak ktoś ma smykałke do modelarstwa to zapłaci każdą cene zwłaszcza ze juz od dawna myslałem o zakupie takiego modelu

Share

8 (edytowany przez b@d 2005-12-09 11:33:18)

Odp: nr 11 juz w sprzedaży

cyt. (...) miałem okazję trzymać w ręku włoską wersję gazety i zawartość była identyczna jak w naszej(...). Ja bym napisał: zawartość była tak samo idiotyczna jak w naszej tongue .
Czyżby poziom intelektualny przeciętnego nabywcy tej gazety we Włoszech, czy we Francji jest aż tak "wysoki"? Polskie wydawnictwo powinno delikatnie napomknąć, że u nas klienci RCT nie są aż tak "inteligentni inaczej" jak oni to sobie wyobrażają.
A propos ich www, może ktoś do nich dzwonił i pytał się dlaczego wprowadzają ludzi w błąd? Dużo tych pytaŃ i wątpliwości. Na razie zaciskam zęby i kupuję dalej tę gazetę.

Share