Temat: Co to jest - lepiszcze

zastanawiam gdzie można kupić lepiszcze bo w gazetce nawet nie wspomnieli co to jest znalazłem tylko jakis klej do srób ale czy to jest to ?? jak cos wiecie dajcie znac

Share

2 (edytowany przez GaZeR 2005-12-09 16:04:06)

Odp: Co to jest - lepiszcze

poszukaj "preparat(środek(?)) przeciw wykręcaniu sie srub" a firma jest najc\zesciej locticle czy jakos tak niepamietam. poszukaj na tym forum. gdzies jest o tym temat

http://img263.imageshack.us/img263/7786/sygnaturkane3.gif

Share

3

Odp: Co to jest - lepiszcze

Ten preparat dostaniesz prawie w każdym sklepie z częściami do samochodu. Tylko nie pytaj o "lepiszcze" bo patrzeć będą na Ciebie jak na wariata. W żadnym sklepie nie wiedzieli co to takiego. Co za kretyn wymyślił taką nazwę.

Share

4

Odp: Co to jest - lepiszcze

pewnie przetłumaczyli ją bezpośrednio.... jak ja powiedziałem ojcu to tez sie na mne patrzył tępym wzrokiem

5

Odp: Co to jest - lepiszcze

Jak ktoś szuka kleju przeciw otkręcaniu się śrub to jest LOCTICLE ale NIEBIESKI są jeszcze czerwony, żółty i grafitowy ale są do innych rzeczy. Klej ten nie skleja na stałe, tak więc bez obawy. Trzeba jednak pamiętać że przy odkręcaniu należy uzyć więcej siły i nie zniszczyć śróby. Klej ten kilka razy uzyłem do szpilek mocujących głowicę w motocyklu ( 1:1 ) i doskonale się sprawdził, zresztą nie ja jeden urzywam tego kleju do tego typu rzeczy.

Share