1

Temat: RCT Wydawnictwo mnie oszukało! Co robić??

Wpłaciłem na konto wydawnictwa 429zł Czekałem miesiąc i nic. Zadzwoniłem i po miesiącu dostałem paczkę z czterema numerami (3-6). Zgodnie z umową kolejna paczka powinna przyjść za miesiąc. Oczywiście znów trzeba było dzwonić:( Paczki do teraz nie otrzymuje, a powinna przyjść dwa miechy temu. Za każdym razem kiedy dzwonię do wydawnictwa otrzymuje inną ściemę. Ci ludzie są naprawdę pomysłowi. Jestem już tym zmęczony i zdesperowany. Co można zrobić w takiej sytuacji?? Pomóżcie!! PS łącznie do wydawnictwa dzwoniłem 37 razy!! SKANDAL!!!

Share

2

Odp: RCT Wydawnictwo mnie oszukało! Co robić??

????

Share

3

Odp: RCT Wydawnictwo mnie oszukało! Co robić??

Jeżeli płacisz za prenumeratę to pwinieneś dostawać co miesiąc gazetkę a nie raz w miesiącu cztery!!!. Dziwna sprawa.

Share

4

Odp: RCT Wydawnictwo mnie oszukało! Co robić??

eee... no jak to ? Raz w miesiącu powinna przyjśc paczka z czterema numerami.. (przecież co tydzieŃ wychodzi a w miesiącu są 4 tygodnie) kolega dobrze mówi.. chodzi o to że dostał poprzednia paczkę po miesiącu a w nowym miesiącu nie przyszsły jeszcze... co zrobić ? Kupować samemu.

Jeśli nie otrzymałeś paczki to upewnij sie tez czy to nie wina poczty... nie wiem co zrobic w takiej sytuacji.. jeśli nie dostaniesz tych paczek to zarządaj zwrotu pieniędzy, nie wiem, cięzko mi coś powiedziec

5

Odp: RCT Wydawnictwo mnie oszukało! Co robić??

Huh.. a myslalem ze prenumerata to dobre rozwiazanie... Teraz mam watpliwosci.. moze jest tu ktos jeszcze kto prenumeruje i ma jakies inne doswiadczenia niz mir3k3 ?

Share