Temat: Olewanie userów

Na innych większych forach zdarza się, ze użytkownicy boja się lub nie chca się wygłupic zadając jakieś być może oczywiste dla innych pytanie...

Inni odważniejsi.. zadają je poczym zostają "zjechani" i wyzwani od najgorszych.... Na tym forum nie będzie takiego zachowania :!: Możecie pytać śmiało i bez obaw o wszystko co jest zwiazane z tematyka tej strony (nie odpowiadam na pytania odnośnie przyszłych numerów dużego lotka) - nie dajmy się zwariować.

2

Odp: Olewanie userów

tiaaaa :] juz nieraz tak miałem ale to forum o diablo 2. Spytałem ie cos o batllenecie(kto gra wie co to jest) i mnie zjechali

http://img263.imageshack.us/img263/7786/sygnaturkane3.gif

Share

3

Odp: Olewanie userów

to jak ktoś kogoś zjedzie to będzie nieciekawie :] zaufaj mi

4 (edytowany przez Vampire 2005-10-06 16:54:10)

Odp: Olewanie userów

a co? wywalisz kogos z forum??

Share

5

Odp: Olewanie userów

Lepiej nie sprawdzać

6

Odp: Olewanie userów

G@Z3R: zazwyczaj jest tak, ze jak kolejny user forum zadaje to samo walkowane w kolko pytanie bo nie chce mu sie poczytac lub skorzystac z wyszukiwarki to zostaje zjechany. Tak jest na kazdym duzym forum i nie ma w tym nic dziwnego - zadawanie pytan na ktore odpowiedzi pojawialy sie wiele razy jest wlasnie brakiem szacunku do uzytkownikow forum. Oczywiscie nie twierdze ze w Twoim wypadku tez tak bylo - nie sledze forum diablo2, ale w wiekszosci wypadkow tak bywa. Do tego dochadza rozne chamskie teksty jesli nie dostanie sie odpowiedzi na zadane pytanie, zadawanie pytan nie w tym dziale w ktorym nalezy, wychodzenie z zalozenia ze skoro sie zadalo pytanie to NALEZY sie odpowiedz - nic sie nie nalezy, wiekszosc forow jest wolontaryjna i odpowiadanie na pytania to dobra wola jego uzytkownikow. Tutaj pewnie tak nie bedzie - za malo aktywnych uzytkownikow zeby dalo sie zrobic smietnik i kogos poirytowac, chociaz bylo by fajnie jesli bedzie ich przybywac ;]

Share

7

Odp: Olewanie userów

@podly
zgadzam się z Toba oczywiscie.. mi jednak chodzi o sytuację w stylu wyśmiania kogoś typu ("lepiej sie za to nie bierz, skoro nie wiesz nawet takich rzeczy") - jak ktoś ma tak komuś pomagać to niech sobie lepiej daruje.

Następnie... to że komus sie nie chce szukac może wynikać z faktu, że po prostu nie potrafi i to już nie jego wina, nie chce sytuacji, że ktos pyta się o coś (pozornie banalnego i oczywistego) i zostaje potraktowany w lekceważący sposób typu "google wie wszystko". Skoro ktos prosi o konkretny link to nie potrzebny mu link do google bo zapewne takowy zna.
Ludzie są różni - tacy którzy świetnei znają się na motoryzacji a nie potrafią włączyć komputera - trzeba mieć tego swiadomość - wtedy (oczywiscie dobrowolnie) należałoby takiej osobie pomoc.

Jeśli ktos zadaje po raz 10 to samo pytanie a nie chce mu się przeczytać (bądź nie zauważył - co się moze zdarzyć) - wystarczy w sposób spokojny nakierowac taką osobę. Prosze mi wierzyć, ze prowadzę parę for i na paru forach jestem obecny i wiem jakie to jest irytujące

Z drugiej strony ja nie bede wnikał czy ktoś zadaje pytanie czy ktos udziela odpowiedzi - jeśli ktos sie bedzie zachowywał wulgarnie i w sposób obrażający innych userów to po prostu poniesie tego konsekwencje.

Pozdrawiam smile

8

Odp: Olewanie userów

Spoko, wiemy przeciez o co chodzi - co sie tyczy szukania to raczej mialem na mysli posty na forum (tak w ogole czemu to sie nie nazywa forum tylko KSIEGA?) a nie google. Zreszta.. mysle ze powinno tutaj pujsc raczej bez problemow... Jesli ktos ma na tyle cierpliwosci zeby zbierac to autko przez dwa lata, to starczy mu jej rowniez na forum ;]

Share

9

Odp: Olewanie userów

haha.. ja pieniędzy nie mam big_smile big_smile big_smile lepiej nie pytaj.....

czemu księga? Bo miała być księga ale postanowiłem zrobić forum.. poczym zwalił mi sie komp i nie mialem photoshopa, żeby zrobić obrazek no a potem mi sie nie chciało tongue