1

Temat: link do galerii

Adminie a moze by dać link do galeri obok przycisków nawigacyjnych strony ?

Share

2

Odp: link do galerii

sie znaczy nie rozumiem... Mowisz pomiędzy NEWS RCT GARAZ TUNING KSIęGA ?

może i tak zrobię ale to chyba zamontowałbym zupełnie inną galerie (bardzie rozbudowaną), ale nie wiem czy to się opłaca bo zainteresowanie tą galerią jest praktycznie zerowe smile

3

Odp: link do galerii

niom własnie o tym mówie by ją tam umieścić. Szczeze mówiąc mysle ze własnie dlatego iż galeria jest trudno dostępna (szczeze mówiąc ja sam nie wiem jak tam nawet trafić) dlatego jest takie a nie inne zainteresowanie

Share

4

Odp: link do galerii

dobrze, to prosiłbym o wpisanie się tutaj kto jest zainteresowany umieszczeniem porządnej galeri na tą stronę..

5

Odp: link do galerii

ja jetsem za big_smile

Share

6

Odp: link do galerii

jak ktoś jeszcze poza bicker'em i BMW będzie chętny to zrobię

7

Odp: link do galerii

no przydalo by sie

Share

8 (edytowany przez mario 2006-06-05 12:01:52)

Odp: link do galerii

Dawaj!!!!Jestam za!!!!!

Share

9

Odp: link do galerii

no dobra... poszukam czegoś... tylko dajcie mi trochę czasu, bo ja mam w tej chwili sesję - stopniowo będzie się robił coraz większy luz więc postaram sie to załatwić...

10

Odp: link do galerii

Dobra... galeria jest - jeszcze muszę nad nią popracować - dostanieci się do niej klikając - TUNING tongue Są tam 3 kategorie ale nei używajcie ich. Zaproponujcie najpierw nazwy/rodzaje kategori - ja je stworze i będzie można sobie zdjatka umieszczać - do tego czasu dopracuje i zrobie po polskiemu. Jeśli ktoś jest niecierpliwy to może sobie potestować i ponagrywać (i tak to potem wyrzucę) Jak ktoś nie zna angielskiego to podpowiem "upload picture" - oczywiście, będzie to po polsku.

Więc narazie czekam na propozycje odnośnie nazw kategori smile

Pozdrawiam

11

Odp: link do galerii

no i ostatnio ktoś zajrzał do tego tematu prawie miesiąc temu...a galeria jest gotowa... proszę wyżej wymienione osoby które zabiegały o galerię o danie propozycji tych kategori..

12

Odp: link do galerii

myśle że takie same jak w tej starej.

Share

13

Odp: link do galerii

zapomniałem jeszcze dodac ze tamta stara była dla mnie bardziej przejrzysta od tej nowej.

Share

14

Odp: link do galerii

juz jestem:) wiec tak wydaje mi sie Quadrik ze tematy na galerii moga być takie jak z poprzedniej i faktycznie BMW ma racje moze da się przywrócić ta starą galerie tylko ją podlinkować z głownej i sprawa by była załatwiona powiem szczeze ze tamta stara była bardziej przyjazna. Wiem wiem szlak człowieka trafia kiedy sie męczy a ktoś nie docenia pracy wiem ze sie napracowałeś nad nową galerią i to doceniam moze nawet nie tylko ja to widzę z tym ze poco sie tyle męczyć jesli stara była jak najbardziej dobra. Ok teraz o działach moze tak:
-<b>Wzory malowania</b>(czyli chodzi głownie o wzory na "budzie"
-<b>Auta forumowiczów<?b>(czyli auta które są w naszym posiadaniu pewnie na początku nie będzie to za fajnie wyglądało ale jesli ktoś będzie chciał sie pochwalić to dlaczego mu tego zabronić poźniej moze sie rozwinąć jeszcze bardziej jak załozymy nadwozie itd)
-<b>inne modele</b>czyli inne modele niz prezentowane tutaj BMW GTR
-<b>akcesoria</b> nie wiem czy coś takiego moze być i czy ma sęs ta kategoria ale dałem przykład chodzi o akcesoria do teguż to auta czyli zdjęcia mechanizmu sterownia, butelki na płyn itd ale tak jak mówie nie wiem czy ma sęs ta kategoria

takie są moje propozycje ostatecznie oczywiście zrobisz jak uwazasz. ok mykam napisac posta odnosnie nr 40.Ciao

Share

15 (edytowany przez BMW 2006-06-29 20:55:56)

Odp: link do galerii

bicker napisał/a:

(...). Ok teraz o działach moze tak:
-<b>Wzory malowania</b>(czyli chodzi głownie o wzory na "budzie"
-<b>Auta forumowiczów<?b>(czyli auta które są w naszym posiadaniu pewnie na początku nie będzie to za fajnie wyglądało ale jesli ktoś będzie chciał sie pochwalić to dlaczego mu tego zabronić poźniej moze sie rozwinąć jeszcze bardziej jak załozymy nadwozie itd)
-<b>inne modele</b>czyli inne modele niz prezentowane tutaj BMW GTR
-<b>akcesoria</b> nie wiem czy coś takiego moze być i czy ma sęs ta kategoria ale dałem przykład chodzi o akcesoria do teguż to auta czyli zdjęcia mechanizmu sterownia, butelki na płyn itd ale tak jak mówie nie wiem czy ma sęs ta kategoria
(...)

Jastem za. Te działy mi się podobają.
P.S
Mam nowy avatar big_smile

Share

16

Odp: link do galerii

ok, jest tak jak ma byc - sorry, że jeszcze nie gotowe te guziki, ale akurat tearz jestem u dziewczyny (na troche dlużej) - wiadomo - dostęp do galeri bedzie tam gdzie guzik - tuning. smile

17

Odp: link do galerii

spoko looz wiemy oco chodzi wakacje itd smile

Share