1

Temat: Monster Car

Witam
widzieliscie nową reklame gazetki ze zdalnie sterowanym modelem? Monster Car tak się zwie... Co o tym sądzicie czy ten model ma silnik spalinowy czy elektryczny?

Share

2

Odp: Monster Car

hej tu Quadric

znalazłem nieco wiecej info tutaj
http://www.amercom.com.pl/monster.php

zapowiada się fajnie. Silnik napewno elektryczny, dwutygodnik, chyba po 20 zł, 53 numery... skala 1:8

Jest to napewno model bardziej zabawkowy niż profesjonalny. No nic, ale i tak kupię sobie 1 numer, gdzie będzie zapewne wiecej info smile

3

Odp: Monster Car

mi tam sie bardziej podoba nasze BMW.:D

Share

4

Odp: Monster Car

eee.. ale z tym samochodem robią tak jak z RCT zobaczcie pierwsze czesci to koło!! i za taką samą cene, poozniej sie zwiekrzy do magicznej ceny 39,90:D

http://img263.imageshack.us/img263/7786/sygnaturkane3.gif

Share

5

Odp: Monster Car

nie smile Mam pierwszy numer (z ciekawości) i to jest tak

kolekcja ma 52 numery. Pierwszy kosztuje 9,95, kolejne 18,95 i będzie to wychodzic co 2 tygodnie - i tak juz zostanie. Ciekawe możliwości to albo prenumerata 13 numerów lub 26 albo ciekawsze rozwiązanie - subskrypcja - tzn ty zmawiasz sobie numery a oni ci je przyworzą i płacisz przy odbiorze. Co miesiac dostajesz od nich po 2 numery. - plus tam jakieś pierdoły - dvd, zegarek itd.

Gazetkę przejrzałem i muszę powiedzieć, że RCT sie nie umywa. Gazetka ma full info i to ciekawych (ale to pierwszy numer big_smile wiec zobaczymy co będzie dalej). Gazetka jest przystosowana do zbierania w segregatorze i taki owy zostanie dolaczony do 3 numeru.

Obejrzałęm DVD z montażem i tu niestety wypada to gorzej. Składa to jakiś dzieciak i nie jest to tak doklądnie pokazane jak z BMW - coprawa ten Monster jest 100x prostrzy w budowie więc moze to nie wymagało takiego poświęcenia na skłądanie - no ale tak czy siak każdy etap jest - podobnie jak na tym DVD - pokazany jak to składać.

Model jest napewno o wiele prostrzy. Opiera się o baterię NiCd, proste amortyzatory, niezależne zawieszenie przednie i 2 stopniowa skrzynia biegów. Niestety większosc części jest plastikowa (no ale to model 4x taŃszy). Koła montowane są na sześciokątach

Dla prenumeratorów i subskrybentów zostanie gratis wysłany pilot do sterowania (pistoletowy).

Jakbym to chciał podsumować to myślę, że jest to bardzo dobra alternatywa dla osób które sobie na RCT nie mogą pozwolić. 4x mniejsze koszty. To dopiero pierwszy numer - może sobie na to pozwolę jak się zrzucę z dziewczyną, ale muszę najpierw dokladniej obbadać temat smile

Pozdrawiam

6

Odp: Monster Car

I co nikt nie zainteresował się tą nową "zabawką"??

7

Odp: Monster Car

Może właśnie dlatego, że to jest zabawka. Zresztą i tak miesięcznie przeznacza się dość sporą sumkę na RCT i dodatkowe obciążenie na kolejny model nie mieści się w moim budżecie hmm.

Share

8

Odp: Monster Car

Hmmm.. ten szesciokat na kolach jakis niestandardowo maly jest.. ale zastanawiam sie czy nie kupic 4x pierwszy numer i zrobic z BMW monster cara ;] Przyspieszenie bedzie mial kiepskie, ale przy tych kolach jak sie rozpedzi to Vmax jakies 200 na godzine powinien poleciec ;]

Share

9

Odp: Monster Car

dzisiaj w empiku znalazłem numer i obczaiłem go dokładnie:D:D mile zaskoczyła mnie wielkość kół!! na reklamie wydawały sie one o wiele mniejsze

http://img263.imageshack.us/img263/7786/sygnaturkane3.gif

Share

10

Odp: Monster Car

oki dobra.. ktoś kto ma czy mógłby wypowiedzieć się na temat czym się Monster Car różni np od takiego modelu http://allegro.pl/item115383822_pick_up_monster_40_cm_super_cena_aku_lad_.html

Zwróćcie uwage na jego cenę!


Następnie porównajcie z tym:
http://allegro.pl/item114621306_r_c_monster_truck_bonzer_60km_h.html

11

Odp: Monster Car

To proste. Pierwszy link to zabawka, jaką dostaje przeciętny 8 latek pod choinkę. 2 link to profesjonalny model zdalniesterowany. Model różni się od zabawki tym, że jego konstrukcja jest podobna do konstrukcji prawdziwego samochodu. Mamy profesjonalne amortyzatory, etc.

Jeep dołączany do gazety Monster Track. To zabawka której cena podbita jest logo Monster Garage.

Carson CE-4 - Chevrolet Corvette C6(za

Share

12

Odp: Monster Car

Kurde, a ja już kupiłem pierwsze dwa numery, ale jak widze ile to jest warte to odechciało mi się zbierania smile Quadric fajnie masz jeśli dziewczyna się z Tobą składa na takie rzeczy, moja jakby wiedziała, że składam samochód zdalnie sterowany za ponad 3000zł to by się puknęła i poszła w długą big_smile Najlepszy jest jednak na BMW M3 GTR. A tak przy okazji jechał już ktoś kiedyś prawdziwym M3 ?? My mamy taką prawdziwą zabawkę w garażu. Wrażenia z jazdy są niesamowite. Pozdro

Share

13

Odp: Monster Car

w takim razie wychodzi na to, że ten cały Monster Car to większa nadpłata niż za nasze BMW. Skoro taka sama zabawka kosztuje na allegro 99zł.
Teraz tylko patrzeć aż będą robili modele sterowane za 40 zł do składania smile

Share

14

Odp: Monster Car

Nom tak się przyjrzałem, popytałem i rozeznałem.. i to na allegro jest to jednak większa zabawka niż ten monster car.... Wartosć tego monster car'a szacowałbym na około 150-200zł. Przy RCT nadpłata jest 4x większsa... a przy MC 5x tongue
Heheh...

Generalnie tym MC nie da się ścigać.. To nie jest profesjonalny model. To ma być jedynie zabawka, żeby sobie poskładać i sobie pojeździć gdzieś po wydmach albo na torach przeszkod i tyle...

Pomysł nie jest zły... ale człowieka szlag trafa jak patrzy na całkowity koszt takiej zabawy.. tylko dlatego że chcialby sobie sam poskładać....

15

Odp: Monster Car

ale ja wole co miesiąc 160 zł wydać niż za jeden dzien 2000 zł.(chodzi mi o bmw)

Share