Temat: Przebudowa serwisu

Heyo. Jak nietrudno było się domyśleć strona ta powstała by jakoś zorganizować osoby zbierające RCT oraz wypełnić brakującą lukę strony dla modelu.

Le problemo polega na tym, że strona z biegiem czasu starała się być coraz bardziej ambitna - niestety nie wychodzi to za dobrze.

Ajne kłeszczyno polega na tym, że chciałbym aby ta strona rzeczywiście przybrała nieco bardziej rozbudowany charatker a jednocześnie nie kopiowała wszystkich pomysłów które już istnieją.

Drugie primo pytaniyo jest takie, że chciałbym abyście wypowiedzieli się w tej sprawie a przede wszystkim na pytanie czy tą stronę zostawić w spokoju i stworzyć osobną czy ją rozbudowac tą o te pomysły które przestawie.

Prosiłbym o odpowiedzi tez w ankiecie by lepiej zorientowawć się w waszej ocenie.

Moje pomysły to:
- Dodać do forum działy dla pozostałych kolekcji (subaru oraz Monster car)
- Utworzyć stopniowo dodawany katalog prawdziwych samochodów (dane techniczne, rodzaje silników itd)
- Utworzyć stopniowo dodawany katalog modelów samochodów (wiadomo - firmy itd)
- Wirtualny tuning i lub modelowanie samochodów (grafika komputerowa - jakieś kursy czy coś (ja moge sie tym zająć) )
-


Odrazu zaznaczam, że ja wszystkiego nie dam rady SAM zrobić więc BARDZO chętnie przyjmę kogoś do pomocy.

Pozatym czekam również na wasze pomysły!!

2

Odp: Przebudowa serwisu

Ciezko jest odpowiedziec na Twoje pytanie ;] Jak sadze, wlozyles troche pracy w ta stronke, a ogladalnosc jest raczej kiepska - oczywiscie fajnie, ze jest to co jest i ze kilka osob na stale tutaj zaglada i chociaz na jakies skromne tematy mozemy sobie podyskutowac, powymieniac doswiadczenia itp. jednak nie wiem czy jest sens rozbudowywania tego specjalnie... Chyba wszystkie pozostale kolekcje maja wlasne serwisy www i ciezko bedzie przekonac ludzi do przeniesienia sie tutaj, podobnie jest odnosnie RC w ogole - jest troche stron - rowniez polskich - ktore traktuja temat bardzo doglebnie...

Fajnie by bylo jakby udalo dotrzec sie z ta strona do wiekszej ilosci czytelnikow RC Tuning - moze by napisac do wydawnictwa zeby umiescili gdzies informacje z adresem tej strony? Pewnie szanse sa marne, ale z drugiej strony to nic nie kosztuje...

Share

3

Odp: Przebudowa serwisu

Problemo jest takie, że własnie inne kolekcje nie mają swoich stron (tak jak RCT) poza tą z subaru <- ale tam też nie mają forum.

Odnośnie tego, że sa strony któe trakują temat RC dokładnie to wiem i cięzko będzie ich pobić - ale to nie jest moim celem. Ja raczej chciałbym wypelnić lukę w tych kolekcjach i zrobić takie forum dla własnie pasjonatów RC którzy akurat tą gazetkę zbierają.

Pozatym własnie poza tymi modelami które są dla niektórych pierwszym modelem w zyciu chciałbym też skatalogowac jakieś popularne modele pewnych firm by np możnabyło sobie łatwo zobaczyć czym się one różnią oraz zobaczyć, że np BMW to nie jedyny model na świecie i że też są inne klasy, skale, silniki itd itp.

No nic generalnie nadal czekam na wasze opinie i pomysły i wtedy podejmę decyzje