1

Temat: BMW z RCT autem dla profesjonalistów!?

Ludzie czy wy wiecie co wy kupujecie? Znam się na modelach i powiem wam jedno. Jeżeli instrukcje sa przejżyste i jakimś cudem zrobicie z tych części działający model to rozbijecie go przy pierwszej zabawie. Wiecie ile to jest 80km/h w 3s dla takiego modelu? Ja uczyłem się jeździć na podwoziu Tamiya QD rozwijających maks. prędkość 30 km/h. Na początek była to nie wyobrażalna dla mnie predkość i tak mocno obiłem ten model smile

Carson CE-4 - Chevrolet Corvette C6(za

Share

2

Odp: BMW z RCT autem dla profesjonalistów!?

Hej urki, witam na forum. Owszem masz racje 80km/h to baardzo dużo - ale do każdej "zabawki" trzeba mieć troche oleju w głowie i chyba jasne, że nikt na początku z taka prędkością nie będzie jeździł - tak samo jak z prawidziwym samochodem - trzeba to najpierw wyczuć. Jeśli ktoś jest nierozważny to rozbije model - jego sprawa.

3

Odp: BMW z RCT autem dla profesjonalistów!?

Przyznam iż niestety wielu kolekcjonerów tego pisma których znam to "szybcy i wściekli" i oni niestety zdolni są do jazdy z taką szybkością. Pewien znajomy rozbił Subaru z RC w 15 min zaliczając krawężnik i dachowanie. Inny idiota kupił profesjonalny model za ponad 2.500 nie mając o tym pojęcia, warto dodać że prędkośc tej zabawki wynosiła ponad 100km/h i podczas wspólnej jazdy z taką oto szybkością skasował moją Tamiye QD - miałem farta, że niewziąłem mojego flagowego Carsona CE4 bo bym frajera zajebał smile

Carson CE-4 - Chevrolet Corvette C6(za

Share

4

Odp: BMW z RCT autem dla profesjonalistów!?

ok, ale czym ty sie martwisz? jak ktoś cche psuć to niech psuje smile

A generalnie patrząc na temat tego topica to patrząc sobie np na forum rcauto i inne tego typu, to gdy pojawiło się RCT to wszyscy tak to zjechali że możnabyło się po prostu schowac. Że beznadzieja, że nie ma części, że to sie rozpadnie, itd itp.... teraz pojawił się ten monster car, i tak samo - jeszce gorsza "zjebka" - że to zabawka, że tandeta, że to sie rozpadnie itd itp.... i nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie przy okazji tematu z monster car'em ludzie nie pisali, że RCT to przynajmiej jest fajny, ma części i jest profesjolany itd itp.

Więc generalnie ja takie "mądrości" - "super znawców" sprzętu i RC czytam raczej z przymróżeniem oka. Nie wiem czy to po prostu złośliwość, zawiść czy zazdrość czy pokazanie jaki to ja jestetm mądry bo mam Tamiye a wy to macie gówno na kółkach. Uważam, że człowiek z głową na karku który traktuje budowę pojazu RC naprawdę starannie oraz za jego sterami stoi człowiek z olejem w głowie to sie nic nie ma prawa temu autku stać.

5

Odp: BMW z RCT autem dla profesjonalistów!?

Ja sie nieuważam za "pro" bo mam Tamiye. Tamiya szczególnie moje QD to modele z klasy średniej. TL01 które posiadam to chiŃska podróba. Tylko Carson jakoś wygląda smile

Carson CE-4 - Chevrolet Corvette C6(za

Share

6

Odp: BMW z RCT autem dla profesjonalistów!?

Hej urki, jakby co to nie kierowałem "wrzuty" do Ciebie. Chodzi mi po prostu o osoby które się wymądrzają a nie maja pojęcia o sprawach technicznych.

7

Odp: BMW z RCT autem dla profesjonalistów!?

Quadric dobrze gada:P

Share

8

Odp: BMW z RCT autem dla profesjonalistów!?

Myślę, że większość z osób mozolnie składających ten RCT obchodzić się będzie z nim jak z jajkiem. Pierwsza jazda odbędzie się najprawdopodobniej na dużej przestrzeni bez krawężników i tym podobnych przeszkód. A pierwsza myśl jaka powinna przyjść do głowy przed wzięciem radia do ręki to: "kurcze, tyle czasu to składałem i tyle kasy w to wpakowałem, kurcze, tyle czasu i tyle kasy ..."

Share

9

Odp: BMW z RCT autem dla profesjonalistów!?

Hehehe, albo weźmie pilota do ręki i....... no kurwa nie działa tongue

10

Odp: BMW z RCT autem dla profesjonalistów!?

jak mi bys sie tak stało to bym za przeproszeniem zajebał tych z hachette...albo poszedł do nich "kurwa kasa albo naprawiacie" tongue

Share

11 (edytowany przez b@d 2006-09-15 07:25:50)

Odp: BMW z RCT autem dla profesjonalistów!?

Zobaczymy kiedy (i czy w ogóle) przyślą nam te aparatury roll. Wielokrotnie dali przykład mało profesjonalnego podejścia do klienta sad. Wg mnie zestaw ten powinniśmy dostać w drugiej połowie grudnia (65 nr), czyli pod choinkę big_smile

Share

12

Odp: BMW z RCT autem dla profesjonalistów!?

Wy narzekacie a WMC aparature przyślą dopiero w ostatnim numerze dodatkowym (nr 53) .. beka .. czyli złoze cały model i dopiero na samym koŃcu sie okaże czy to wszystko działa tongue

13 (edytowany przez b@d 2006-09-15 11:25:25)

Odp: BMW z RCT autem dla profesjonalistów!?

Ale za to aparatura będzie Ciebie kosztowała tylko 15,- smile, a my zapłacimy aż 239,- sad

Share

14

Odp: BMW z RCT autem dla profesjonalistów!?

15,95 tongue

No i sterowanie jest inne bo w WMC jest pistoletowe..

15

Odp: BMW z RCT autem dla profesjonalistów!?

Pewnie różnic znalazłoby się trochę więcej wink

Share

16

Odp: BMW z RCT autem dla profesjonalistów!?

jak ok.65 numeru nie przysla to trza zadzwonic big_smile

Share