26

(19 odpowiedzi, napisanych Radiocontrol Tuning - Kolekcja Hachette)

Ja też zrobiłem maraton po kioskach w poznaniu i Panie były wielce zdziwione że gazetka owszem ale dopiero za tydzieŃ. Wiec zobaczymy jutro!
Mam nadzieję że jak już zdecydowałem się płacić za gazetę sporą kasę to nikt nie będzie mnie robił w trąbę. Dedykuję tą odpowiedź Paną z hachet, którzy te forum zapewne odwiedzają z powodu braku swojego. Żenada Panowie żenada. Zastanawiam się dlaczego piszę, Panowie przez duże P. Bo to co robię robię tylko dla mojego małego synka który się na tą waszą marną kolekcję zapalił. Gdyby nie to to dawno bym tą sprawę sobie odpuścił bo slzag mnie trafia jak mam płacić za kilka marnych "pierduł' 40 zł!!!!. Zastanówcie się gróbo nad tym bo jak przerwiecie tą kolekcję w połowie to spotkamy się wiecie gdzie!!!!!!! Jak dla mnie to ta gazetka z marnymi artykułami i obrazkami dla debili powinna kosztować nie więcej niż 19 PLN. Jak pokazuje życie to i wasze marne obrazki nie rozwiązują takich problemów jak terkotanie machanizmu różnicowego czy luzu sprężyny na amortyzatorze, pytam co będzie dalej. Jak oglądam debilne obrazki jak obciąć nadlewki w jedynej załączonej części to chce mi się komuś wy...p...ć. Takie rzeczy mogą tylko uchodzić w IV PRLU:) A bo mnie poniosło!!!
Pozdrawiam wszystkich oprócz panów z hachet.

27

(13 odpowiedzi, napisanych Układ zawieszenia)

W opisie podają aby uzupełnić olejem silikonowym w puźniejszym etapie montarzu.

28

(6 odpowiedzi, napisanych Układ napędowy)

Pierwsze pytanie dotyczy koła czy przy zakładaniu gąbki i opony używaliście dwustronnej taśmy na filmie wyraźnie jej nie używają szczeże powiedziawszy wydaje mi się to bez sensu i tak klej trzyma oponę.
Drugie to mam wątpliwości czy mechanizm różnicowy powinien chodzić z wyraźnym terkotem nie porusza się płynnie czy u was dzieje się tak samo?

29

(20 odpowiedzi, napisanych Akcesoria)

Jam mam zamiar napakować smaru do łożysk tocznych jest doś gęsty no i nie powinien wypływać po rozgrzaniu podczas eksploatacji.

30

(6 odpowiedzi, napisanych Radiocontrol Tuning - Kolekcja Hachette)

Ja mam dokładnie ten sam podód do zbierania gazetki 40 żyli tygodniowo jeszcze przeżyję ale jak bym kupił model za 1400 to był bym trupem.

31

(6 odpowiedzi, napisanych Radiocontrol Tuning - Kolekcja Hachette)

Czyli kontynułując te rozważania W 44 tygodniu dostaniemy numer 7
potem w 45 tygodniu roku 8

W tym roku jest 52 tygodnie czyli do koŃca roku dostaniemy 14 numer
W przyszłym roku następne 52 numery
Razwm mamy 66
zostaje jeszcze 24 numery
czyli koniec serii przypadnie na maj - czerwiec 2007 roku !!!

32

(6 odpowiedzi, napisanych Radiocontrol Tuning - Kolekcja Hachette)

Witam!
Wiecie może kiedy powinien się pokazać w kioskach 6 numer i czy na pewno 7 będzie zaraz po nim następnego tygodnia?