Temat: Reklamy

Chciałem Was zapytać czy przeszkadzają Wam występujace na forum reklamy? Czy może wręcz odwrotnie uważacie, że podnoszą one profesjonalizm strony i rozbudowują jego zawartość? Jak oceniacie dopasowanie tematów do zdalnie sterowanych pojazdów? (generowane to jest automatycznie)

2

Odp: Reklamy

hmm troszke moze utrudniają ale jesli masz z tego jakiś grosić to wg. mnie mogą być

Share

3

Odp: Reklamy

Reklamy spełniać mają funkcję uzupełniającą i ewentualnie generowac jakieś przychody. Ale przychody sa generowane nie za wyśwuetlanie reklam tyko za to że ktoś na nie kliknie i wejdzie na stronę.
Poniewaz prowadze ten serwis za własne pieniądze to chciałem żeby troche na siebie chociaż zarabiał - więc mam nadzieję, że te reklamy Wam jakoś szczególnie nie przeszkadzają.

A kto będzie chciał to sobie wejdżie, kto nie to nie.

4

Odp: Reklamy

to co mamy klikać żeby zarobić ?:D

Share

5

Odp: Reklamy

Wchodzisz na reklame TYLKO w momencie gdy coś cie zainteresuje. Żeby mi ktoś przypadkiem nie klikał po 1000 razy jakaś reklame. Na reklamę wchodzisz tylko gdy Cię ona zainteresuje i wtedy generują się jakieś przychody.

6

Odp: Reklamy

aaa no to spoko w takim razie mogą sobie być reklamy

Share

7

Odp: Reklamy

Szczerze mnie te raklamy denerwuja ale zaczynam sie do nich przyzwyczajac a przy okazji ktos na tym zarabia to juz mnie nie obchodzi wazne zeby ta strona istniala bo nie umniem bez niej zyc wink wiec moga zostac wink

http://img.userbars.pl/48/9543.jpg
http://img.userbars.pl/79/15620.png

Share